Wpis z mikrobloga

@denzelkowal: Tusk mimo, ze nie jest człowiekiem z mojej bajki. Po skończeniu kadencji szefa rady Europy powinien zostać liderem opozycji, bo to co teraz mamy to jakaś tragedia Petru czy Schetyna się do tego nie nadaja, Kukiz to w ogóle jakaś porażka. O ile doczekamy kolejnych demokratycznych wyborów i PiS zostanie odsunięty od władzy bądź nie, wówczas niech bierze prezydenturę, ze słabiutkim notariuszem Dudą sobie poradzi bez problemu i stanie się
nie ma na chwilę obecną innego wyjścia. Polacy widać lubią taki model


@Dusk_Forest77: Jakby lubili, tobyśmy zauważyli jakiś wzrost poparcia Opozycji. A on nawet zmalał w pewnym kluczowym okresie.
@Tom_Ja: Ja tam się specjalnie nie dziwie, że żadnego znaczącego wzrostu nie było, są bardzo słabi nie ma co udawać że jest inaczej. Brakuje wyrazistych osób o doskonałym zmyśle taktycznym. W ciągu kilkunastu lat, żadna partia w Polsce nie odniosła znaczącego sukcesu bez wyraźnego lidera. SLD miało Kwacha i Millera, PiS Kaczora, Platforma Tuska. Ostanio tylko pisowcy Kaczynskiego schowali przed samymi wyborami ale to głównie ze względu na młodych wyborców, zresztą