Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu widziałem na Mirko post faceta, który po przejściach odpuścił sobie jakiekolwiek związki damsko-męskie i skupił się na pracy, poprawił mocno swój status i nagle z przegrywa stał się wygrywem.

Teraz mogę Ci napisać tylko - Dzięki Cumplu !

Podobnie było ze mną, a jego post pojawił się jakoś tydzień po moim rozstaniu z różowym (który się za mocno nudził kiedy ja się szykowałem do obrony i ramach nudów #!$%@?ł mi rogi)

Obroniłem sie kilka tygodni po tym i wyjechałem za granicę. Od technika za 6-7 na godzinę doszedłem do managera w mniej niż 5 lat. Oczywiście nie była to tylko praca, również dużo imprezowania i albo seks z laskami z impez albo raz-dwa razy w tygodniu wizyta w wiadomym miejscu - do niektórych dziewczyn chodziłem nawet przez 2-3 miesiące.

Pół roku temu doszedłem do wniosku, że mam dosyć klimatu w UK, znalazłem dobre stanowisko z pewnym polskim korpo, kupiłem mieszkanie i wróciłem do Polski.

Zacząłem szukać sobie jakieś kobiety - w końcu mam 30+ lat na karku. Trochę przez znajomych, trochę po firmie, jakieś badoo, sympatie itd.

Teraz zaczyna się najlepsze:

-Bezdzietne kobiety w wieku 30+, które nie znalazły sobie jeszcze męża, często mocno finansowo niezależne wiedzą że ich uroda przemija, zegar biologiczny tyka i zrobią wszystko, dosłownie #!$%@? wszystko żeby tylko złapać kogokolwiek. Ostatnie 6 randek - 6 razy rżnięcie nie z tej ziemi. Fakt bycia 'statecznym i finansowo stabilnym' = +100% do kisielu w majtkach.

-Powyższe tyczy się tym bardziej samotnych matek - typowy scenariusz to "łobuz kochał najbardziej ale zostawił z gówniakiem". Na ogół samotna matka od łobuza albo z funduszu alimentacyjnego dostaje 200-300zł alimentów i #!$%@? na kasie w jakimś Tesco, ładniejsze jako sekretarki. Problem w tym, że 90% z nich zataja fakt posiadania gówniaka aż do 2-3 randki licząc na to, że najpierw dobrym seksem skuszą faceta. Gdybym był bardziej zboczony to bym nagrał nawet "120 Twarzy Greya", bo są w stanie dosłownie #!$%@? zrobić wszystko aby mieć przy sobie kogoś. Kończy się na 2-3 seksach i '#!$%@?, ja twojego gówniaka chował nie będę"

-Studentki - #!$%@? jak się patrzy, ale niedoświadczone. Wystarczy kolacja+błyszczące gówno za 100zł+posprzątane mieszkanie. Odrobinę taniej i miej umiejętności niż prostytutka ale za to świetne ciała - najlepiej kierunki humanistyczne.

Kiedyś byłem przegrywem - zahukany i z głową w książkach. Nerkę bym oddał za swoją byłą (i bym #!$%@? nerki nie miał). Teraz przebieram w kobietach jak w mięsnym. 7 miesięcy - seks z ponad 30 kobietami i jeden trójkąt. Jako studenciak byłem w dwóch związkach bo liczyłem na jakąś wieczną 'miłość' czy inne ściemy.

To samo się tyczy was - uwierzcie mi, nie warto latać za kobietami. Podbijcie status, miejcie jako-takie ciało a same będą się wam pchały do łóżka, im bliżej 30 tym bardziej. Teraz one przebierają kusząc ładnymi tyłkami, ale ich uroda szybko minie.

Miłość to jest kobiece określenie dla przywiązania niezbędnego aby wychować potomka.

Biologia, po prostu #!$%@? biologia.

#zwiazki #milosc #emigracja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #lobuzkochamocniej #gownowpis #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 174
@AnonimoweMirkoWyznania Jedyne do czego mogę się przyczepić, to mógłbyś mieć trochę więcej szacunku do tych kobiet, ale to już Twoja sprawa.
A do tych co #!$%@?ą, że nie wiesz co to szczęście, bo nie masz kobiety którą kochasz, dzieci i psa który sra. To tak jakbym słyszał ludzi co gadają, że nie możesz bawić się bez alkoholu.
Ludzie są różni i każdy ma inny sposób na szczęście.
@Aerin: o #!$%@?, tak, jeszcze przytocz tę metaforę z zamkiem i kluczem xD Debilne usprawiedliwianie własnego #!$%@?. #!$%@? to #!$%@?, niezależnie od płci. Chcesz, żeby cię szanowano, to sam szanuj siebie. Słyszę od debilów twojego pokroju, jak to mówią: ciekawe co z takiej kobiety będzie za matka, kiedy puszczała się za młodu; jakie zasady wpoi swojej córce, bla bla. A ciekawe jaki wzorze z ojca będzie, kiedy wiadomo, że ruchał wszystko
@Aerin: To jest jak z programowaniem - wiadomo, że w tej branży rządzą mężczyźni, być może mają ku temu jakieś lepsze predyspozycje, ale też wiadomo, że nie brakuje wielu kobiet, które są w tym równie świetne i często lepsze od mężczyzn. I analogicznie z seksem - generalnie kobiety mają słabsze libido od mężczyzn, nie mają tego testosteronu, który sprawia, że ciągle mamy apetyt na jakieś nowe wrażenia, ale też wiadomo, że
58ac5ba98ce39afc8dc0ff78: Moim celem było napisanie paru słów podziękowania do tego Mirka (licząc na łut szczęścia że to przeczyta), który sprawił, że wziąłem Czerwoną Pigułkę i moje życie jest jakościowo lepsze niż 90% bóldupiących w tym wątku.

Dzięki @alfa87 @Wells @Hannahalla za zrozumienie przekazu.

Podsumowując (do odpowiedzi przejdę na końcu) - po kobietach udzielających się w tym wątku widać, że boją się uciekającego czasu oraz tego, że poza ładnymi ciałami nie mają
@AnonimoweMirkoWyznania: Podtrzymuję co napisałem, status materialny nie wyciągnął cie z przegrywu. Ty robisz te wszystkie rzeczy, by leczyć swoje ogromne kompleksy, dlatego masz potrzebę by się tym chwalić. Udało mi się w życiu kilka rzeczy, sporo też zobaczyłem, ale nie po to żeby się tym chwalić, a dla własnej satysfakcji. Tego już raczej nie zrozumiesz, bo jesteś emocjonalnym zerem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Co zmieniłeś w swoim zachowaniu, że kobiety zaczęły na ciebie lecieć? Same pieniądze nie powodują u kobiet podniecenia, widocznie musiałeś też zmienić swój charakter, może bardziej zacząłeś olewać kobiety, przez co już nie jesteś w ich oczach samcem beta?
To jest jakieś średniowieczne przekonania, że jak kobieta, to musi być cnotliwą twierdzą, broniącą się przed atakiem męskich benizów, póki nie trafi na tego wybranka. A męskim prawem jest atakować każdą twierdzę i rozliczać jego męskość na podstawie zdobytych twierdz. Powróćmy do XXI wieku, gdzie nie każda kobieta godzi się na role potulnej damulki, czekającej na swojego księcia, który spełni jej marzenia o bycia przykładną mamą i strażniczką domowego ogniska. Dopuśćmy do
kasa wygrała jego życie.


@DeadSmoke: jaka kasa :). Koleś ma pewnie na koncie kilkadziesiąt tysięcy, pracuje jako korposzczur i wydaje mu się że ma - uwaga - status. Buhahahahhahahahahahahahahahahahah. Status :). Dobre sobie. I jeszcze leczy swoje kompleksy naciągając panny na tą swoją pseudokasę :))
"Jak w miesnym", "30 kobiet w 7 miesiecy". Poza wrzuceniem wszystkich kobiet do jednego wora to tekst godny 19 letniego sebka, ktory popisuje sie przed kolezkami. Zalosne nawet jak na glupiego niedojrzalego chlopczyka, a na ponad 30 letniego konia to juz nawet nie wiem jak to nazwac. No i wyzywanie studentek od #!$%@? by za chwile chwalic sie swoimi statystykami. Zal mi kobiet, ktore sie z toba przespaly.
moje życie jest jakościowo lepsze niż 90% bóldupiących w tym wątku


@AnonimoweMirkoWyznania: oj zdziwiłbyś się :). Wiesz, najpierw mnie #!$%@?łeś swoją pogardą dla kobiet, ale teraz mi cię zwyczajnie żal. Jesteś żałosnym, zakompleksionym stulejką i takim już zostaniesz do końca życia, choćbyś w tym wyścigu korposzczurów na sam szczyt dotarł. Ruchaj sobie ile chcesz, jeśli to ci pomaga poczuć się odrobinę lepiej to na zdrowie. Tylko odnoszę nieodparte wrażenie, że wśród
Ktoś się czepia, że chodziłem do prostytutek. Tak, chodziłem. Są o wiele bardziej wartościowe od samotnych matek.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wierzę, że można być aż tak #!$%@?. Pod jakim względem bardziej wartościowe? Usługach seksualnych? Czy czymś jeszcze? A może ty do #!$%@? chodziłeś popłakać sobie na damskim ramieniu, bo żadna wartościowa kobieta nie chciała nawet cię wysłuchać, widząc, z kim ma do czynienia.
OP: @rissah:

Proszę Cię, czytaj ze zrozumieniem i nie stosuj wybiórczych cytatów.

Wyraźnie napisałem:

Wiesz dlaczego ? Bo w 9 przypadkach na 10 taka samotna matka miała faceta, który skoczył by za nią w ogień i #!$%@?ł jak wół aby rodzina była szczęśliwa. Łobuz jednak 'kochał mocniej, zawinął się jak tylko spóźniał się okres a głupia #!$%@? została z niczym - ani łobuza ani faceta do opieki.


Pozostałe 1/10 to
OP: Cholera, pracowałem w trybie incognito i zgubiłem kod :/
Mam nadzieję że stary zadziała.

@DeadSmoke
Ależ mam do kogo się odezwać - rodziców, dwóch braci i fantastycznych przyjaciół. Spokojna Twoja rozczochrana :)

@Stenimi
Sama sobie odpowiedz, czy wolała byś mieć za partnera kasjera z żabki za minimalną krajową i randki w McDonaldsie czy kogoś z wypracowanym statusem. Gdzie ta miłość ? Już odpowiadam - w statusie.

@Hubertosik
Tak, byłem we