Wpis z mikrobloga

dlatego, ze obnoszą się z tym niewiadomo jak i szerzą te swoje #!$%@? i chcą zarazić tym innych.


@delnaja: xD Zawsze mnie to #!$%@?

Dziś na obiad schabowy ziemniaczki i mizeria FOTO

NIe no spoko, szanuje,
  • Odpowiedz
@delnaja:

mysle, ze nie chodzi o hejtowanie ludzi z powodu tego, ze nie jedza miesa tylko dlatego, ze obnoszą się z tym niewiadomo jak i szerzą te swoje #!$%@? i chcą zarazić tym innych.


Jakieś przykłady z wykopu, czy tak sobie pod tezę napisałeś?
  • Odpowiedz
@Nagor: padline scierwo trupa.... To twoje zarcie. Wracajac do tematu. Widziales kiedys wege ktory jadł trawę?


@BylemLewakiemZanimToByloModne: no #!$%@?, i mamy przykład, o którym mówiłem, wegetarianie bardziej niż swoim talerzem interesują się moim - jem dobre mięso, wieprzowe, drobiowe, wołowe, niczego sobie nie żałuję :)

Widziałem, bambusa wpieprzają
  • Odpowiedz
@Nagor: No i #!$%@? mamy przykład o którym nie mówiłem, ale jest on typowy dla przeciętnego ścierwojada. Wegetarianie to trawę #!$%@?ą. A jak napiszesz, żeby zajął się swoim ścierwem czy trupem czy padliną i wskazał ewentualnie, gdzie widział ludzi jedzących trawę, przy czym przez trawę każdy w Polsce rozumie to, co rośnie powszechnie i żywią się tym krowy, przyrównując przy tym wege do tych krów, to zacznie bredzić o bambusach.
  • Odpowiedz
@BylemLewakiemZanimToByloModne: nie, to ty nie rozumiesz czym jest ścierwo czy padlina.


@Nagor: Rozkład ciał zaczyna się tuz po śmierci. Stosując wymyślną chemię ścierwojady powstrzymują ten rozkład tak, żeby nie cuchnęło i nie rozkładało się wizualnie na ich oczach, lecz ścierwo we wczesnej fazie nadal jest ścierwem. A padlina padliną. Zresztą wystarczy połozyc takie ścierwo w temperaturze 36% na 48 godzin, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać i zasymulować to,
  • Odpowiedz
@Nagor Najpierw rzucasz tekst o trawie, a później wielce oburzony bo zielonka powiedziała o twoim jedzeniu ścierwo xD To z Tobą jest problem, koleś.
  • Odpowiedz
@Nagor Najpierw rzucasz tekst o trawie, a później wielce oburzony bo zielonka powiedziała o twoim jedzeniu ścierwo xD To z Tobą jest problem, koleś.


@mlody18: trawa, a ścierwo to różnica, poza tym ja nikogo nie obrażałem ;)

@BylemLewakiemZanimToByloModne: marchewka bez chemii po 2 dobach również wygląda jak mięso, a jeszcze grzybki urosną. Zostawmy też sok z marchewki na dwa dni w temp. 36 stopni ( ͡°
  • Odpowiedz
@mlody18: trawa, a ścierwo to różnica, poza tym ja nikogo nie obrażałem ;)


@Nagor: Jak nie? Mnie obraża nazywanie wege trawożercami, skoro jasno ci udowodniłem, że trawy jak krowy nie jemy, a z twoich sztuczek z bambusami wyszło, że to powszechnie stosowany składnik jedzenia.

OK. To zrób ten eksperyment koniecznie, bo chyba nie bardzo wiesz, o czym piszesz. Ja akurat robiłem nie raz, korzystam z działki, na której
  • Odpowiedz
@Nagor: Jak nie? Mnie obraża nazywanie wege trawożercami, skoro jasno ci udowodniłem, że trawy jak krowy nie jemy, a z twoich sztuczek z bambusami wyszło, że to powszechnie stosowany składnik jedzenia.


@BylemLewakiemZanimToByloModne: ciężko jeść cokolwiek w tak prymitywnej formie jak krowa, ale gotowany szpinaczek każdy podjada. Tak samo z mięsem - człowiek (zazwyczaj...) nie je padliny ani ścierwa, tylko przygotowane mięso wyhodowane specjalnie na potrzeby spożycia
  • Odpowiedz