Wpis z mikrobloga

Polskie #rozowepaski są nieszczęśliwe, bo im się wmawia, że facet musi mieć samochód, dom, portfel wypchany dolarami, a same sobie dopowiadają, że 190 cm, a niżsi niech robią fikołki.
To powiedziałbym jednej z drugą, tępym dzidom, że ja bym wolał kupić rower za 15 k PLN niż jakieś passerati w TDI, żeby je wozić, żeby przypadkiem nie zgubiły grama ciężko nagromadzonego na zimę tłuszczu.
Są fajne dziewczyny i są to m.in. #rower'zystki, ale to jest kropla w morzu tępych karyn, których jedyną ambicją jest sam nie wiem co. I nie jest to żadne #zalesie, a zwykła obserwacja i tylko #piszejakjest, bo może któraś się jeszcze ogarnie i wyjdzie ze #!$%@? w schemacie: janusz, dwa gówniaki, żeby było 500 plus i raz do roku passatem nad morze. A co niedziela tym samym passatem, tylko umytym, do kościoła i na obiadek do mamusi.

#picnotrelated, bo to nie Polska właśnie.
elKoyote - Polskie #rozowepaski są nieszczęśliwe, bo im się wmawia, że facet musi mie...

źródło: comment_33wXheve64ll9syHKjVbLw0Q78fXA9KD.jpg

Pobierz
  • 30
@elKoyote: Są nieszczęśliwe bo od małego mają wmawiane, że "Polski są najładniejsze na świecie". Co oczywiście dla każdego kto zwiedził trochę świata jest oczywistą bzdurą bo w każdym kraju spotyka się piękne i paskudne kobiety, spierać można się jedynie co do % udziału danej grupy w ogólnej populacji. Wracając do tematu wywindowane maksymalnie ego, skutkuje wyolbrzymionymi oczekiwaniami, a gdy te nie są spełnione czują się nieszczęśliwe.
@Dr_Manhattan: A to też, z tym że uroda to nie wszystko, bo coraz częściej spotyka się takie z mordy ładne, ale spasione, bo po co uprawiać jakiś sport i dlaczego sobie odmawiać czipsów i batonów. Kotu waga karmicielki przecież zwisa.
których jedyną ambicją jest sam nie wiem co.


@elKoyote: tu jest problem, aczkolwiek może po części wynikać z tego że wmówiono różowym że ich jedyną ambicją jest leżeć i pachnieć a niebieski będzie wokół nich skakał nakręcony zapachem pieroga.
I cóż, wielu facetów akceptuje ten "porządek świata" a reszta? Albo oddaje się zainteresowaniom albo kontempluje #!$%@? i #tfwngf na mirko.


Bo to właśnie ten brak jakichkolwiek zainteresowań, jakiejkolwiek pasji (może to
@elKoyote: a zdjęcie różowego znam, zdaje się że z blogu Bike Fancy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie będą to jednak zajawki którym poświęca się znaczną część życia i o których potrafi się dyskutować godzinami z kimś zarażonym tym samym.


Jeszcze uzupełnię - bo tak to ująłem że i "pasje" karyn można pod to podciągnąć. Miałem na myśli zajawki które w jakiś sposób rozwijają, poszerzają specjalistyczną