Wpis z mikrobloga

Mam zniszczoną psychike,a to wszystko przez bande idiotów ze szkoły.

Podstawówke skończyłem dość gładko byłem dobrym uczniem jedynie problemy z matematyka,która zawsze poprawiałem.
Wszystko zaczeło się w gimnazjum,byłem nieśmiały,małomówny wiec szybko stałem się ofiarą.
Zawsze byłem gnębiony w klasie i nikt poza 1 osobą mnie nie lubił.Dzień w dzień byłem kopany,bity i z nikim nie rozmawiałem.
Pod koniec 1 klasy wymyślili zabawe-rzut moneta i miałem im to przynosić jak jakiś pies,ale postanowiłem to zmienić.
2 gimnazjum na początku roku wdałem się w bójke z jednym typem-miałem tego dość i ją wygrałem wtedy wszystko sie uspokoiło.
Koniec 3 klasy gimnazjum i nowa szkoła wreszcie...
Po 2 dniach w nowej szkole(technikum) zostałem zastraszony przez grupe chłopaków z innej klasy i postanowiłem zmienić szkołe i tak sie stało.
Po tygodniu byłem w nowej szkole i okazało sie,że uczy tam matematyki moja nauczycielka z gimnazjum u której miałem zawsze 1 lub 2.Zmieniłem klase na inna.
30 facetów w klasie znowu stałem sie ofiara były tez bójki itp jakoś dotarłem do 3 technikum.
Miałem poprawki z matematyki i z polskiego na które nie przyszedłem,bo zostałem zastraszony przez kolegów "przyjdziesz to Cie obijemy z kumplami."
Nie przyszedłem i 6 września wysłałem tate,aby odebrał papiery z technikum i tak postąpił.
Sam tego chciałem,bo miałem już dość ciągłego gnębienia i obrażania.
Dzisiaj znalazłem stare wiadomości na NK i wiecie co?Wszyscy mnie obgadywali i robili to specjalnie,żeby mi zniszczyć życie i im się to udało.

Tr dl; "Koledzy" w gimnazjum i technikum zniszczyli mi życie i psychike.

#przegryw #truestory #feels #depresja #zalesie
janusz_pol - Mam zniszczoną psychike,a to wszystko przez bande idiotów ze szkoły.

...

źródło: comment_6fktkVfZViNSHGBAxpTQJdI5XQ3bhaYl.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@janusz_pol: Takie są uroki polskiej szkoły...
Zawsze mnie zastanawiało co tacy ludzie robią jak już "dorosną", udają dobrodusznych ojców lub wstydzą się tego co zrobili. Mają jakieś własne życie czy tylko żerują jak sępy. Czy takie myśli w ogóle się pojawiają?
Tobie życzę byś odnalazł ludzi na których można liczyć.
  • Odpowiedz