Wpis z mikrobloga

Mam zniszczoną psychike,a to wszystko przez bande idiotów ze szkoły.

Podstawówke skończyłem dość gładko byłem dobrym uczniem jedynie problemy z matematyka,która zawsze poprawiałem.
Wszystko zaczeło się w gimnazjum,byłem nieśmiały,małomówny wiec szybko stałem się ofiarą.
Zawsze byłem gnębiony w klasie i nikt poza 1 osobą mnie nie lubił.Dzień w dzień byłem kopany,bity i z nikim nie rozmawiałem.
Pod koniec 1 klasy wymyślili zabawe-rzut moneta i miałem im to przynosić jak jakiś pies,ale postanowiłem to zmienić.
2 gimnazjum na początku roku wdałem się w bójke z jednym typem-miałem tego dość i ją wygrałem wtedy wszystko sie uspokoiło.
Koniec 3 klasy gimnazjum i nowa szkoła wreszcie...
Po 2 dniach w nowej szkole(technikum) zostałem zastraszony przez grupe chłopaków z innej klasy i postanowiłem zmienić szkołe i tak sie stało.
Po tygodniu byłem w nowej szkole i okazało sie,że uczy tam matematyki moja nauczycielka z gimnazjum u której miałem zawsze 1 lub 2.Zmieniłem klase na inna.
30 facetów w klasie znowu stałem sie ofiara były tez bójki itp jakoś dotarłem do 3 technikum.
Miałem poprawki z matematyki i z polskiego na które nie przyszedłem,bo zostałem zastraszony przez kolegów "przyjdziesz to Cie obijemy z kumplami."
Nie przyszedłem i 6 września wysłałem tate,aby odebrał papiery z technikum i tak postąpił.
Sam tego chciałem,bo miałem już dość ciągłego gnębienia i obrażania.
Dzisiaj znalazłem stare wiadomości na NK i wiecie co?Wszyscy mnie obgadywali i robili to specjalnie,żeby mi zniszczyć życie i im się to udało.

Tr dl; "Koledzy" w gimnazjum i technikum zniszczyli mi życie i psychike.

#przegryw #truestory #feels #depresja #zalesie
Pobierz janusz_pol - Mam zniszczoną psychike,a to wszystko przez bande idiotów ze szkoły.

...
źródło: comment_6fktkVfZViNSHGBAxpTQJdI5XQ3bhaYl.jpg
  • 28
@wpoz: tak byłem, ale co ma jedno do drugiego, nie zmienia to faktu, że nadal mam się dobrze i lepiej od nękanych, nie jestem dumny z tego co robiłem ale też nie rozczulam się nad tym, mam to w dupie bo zajmuję się tylko sobą