Wpis z mikrobloga

Ja to jestem dopiero przegryw:
-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matka,która mnie utrzymuje
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6,50zł/h
-wykształcenie podstawowe
-0 znajomych i 0 kontaktów z kobietami
-nie wychodze z domu,bo całe osiedle sie ze mnie śmieje
-uzależniony od komputera
-nie mam prawa jazdy
-mam wade wzroku
-mam depresje
-gruby i mam zakola ponadto słaby fizycznie

Osiągnąłem już maximum dawki przegrywu
Jestem skończony

#przegryw #tfwnogf #feels #zalesie #depresja
Pobierz janusz_pol - Ja to jestem dopiero przegryw:
-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matka,któ...
źródło: comment_HGBem21CFQAl2Vo7niqniEKb4nXNvb7d.jpg
  • 83
@janusz_pol poza wzrokiem na całą resztę masz wpływ i możesz to zmienić. Kup w Lidlu zestaw do biegania i zacznij truchtać, a później biegać. Wstydzisz się? Masz Youtube, odpal sobie jakieś tabaty lub inne filmiki z ćwiczeniami i ćwicz. Idzie wiosna, kup używany rower i jeździj. Kluczem jest aktywność fizyczna. Masz internet, możesz pracować zdalnie. Wiem, takich porad masę przeczytałeś, ale masz DOPIERO 23 lata i w kilka miesięcy możesz zacząć zmieniać
@atrax15: ...oraz autyzmu. Nawet nie wiesz jak to boli, gdy nie jest się całkowitą amebą, ma się tam jakąś wiedzę, a w moim przypadku - jedyny wybór to praca umysłowa z powodów zdrowotnych ale, nie potrafię jej sprzedać na rynku z powodu tego gówna.
@janusz_pol: Ostatni dzwonek, by w wieku 30 lat mieć wykształcenie (nawet wyższe), pracę, znaleźć żonę, i nie pamiętać o tym co było w 2017. Są ludzie, którzy potrafią ot tak wziąć się do roboty, ale przeważnie zwykli śmiertelnicy wychodzą ostro z przegrywu po jakimś ultramocnym przeżyciu (śmierć bliskiej osoby). Najlepiej byłoby iść do specjalisty. Ale jeśli nie pójdziesz to szukaj jak najwięcej informacji w necie: jak zdobyć wykształcenie, jak dobrze wyglądać,
@janusz_pol: Ogarnij ofertę lokalnego OHP, pomogą Ci znaleść pracę, darmowe kursy. Na kursach można poznać wiele ciekawych ludzi, tak samo w dupie jak ty, którzy chcą zmian. Sam skorzystałem, jakiś projekt unijny był. Zasponsorowali prawko, kursy zawodowe, znaleźli mi staż, no dosłownie wszystko..A co do sportu to kurde wystarczy na autobus iść na dalszy przystanek, małe spacerki na medytacje wieczorem, potem biegać- najlepszy dla organizmu ludzkiego sport i to prawie za
@janusz_pol: jakbym czytał o różnych chorobach i porównywał ze swoimi objawami, to wyszłoby, że mam raka. A tak w ogóle, to z jakiego powodu napisałeś? Pochwalić się, szukasz motywacji do zmiany, czy chcesz się poużalać i żeby każdy Cię tu poklepał po plecach?