Wpis z mikrobloga

Ja to jestem dopiero przegryw:
-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matka,która mnie utrzymuje
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6,50zł/h
-wykształcenie podstawowe
-0 znajomych i 0 kontaktów z kobietami
-nie wychodze z domu,bo całe osiedle sie ze mnie śmieje
-uzależniony od komputera
-nie mam prawa jazdy
-mam wade wzroku
-mam depresje
-gruby i mam zakola ponadto słaby fizycznie

Osiągnąłem już maximum dawki przegrywu
Jestem skończony

#przegryw #tfwnogf #feels #zalesie #depresja
Pobierz janusz_pol - Ja to jestem dopiero przegryw:
-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matka,któ...
źródło: comment_HGBem21CFQAl2Vo7niqniEKb4nXNvb7d.jpg
  • 83
@wracislaw113: nie no spoko,potraficie podbudować człowieka,nie ma co,ale z drugiej strony i fakt faktem człowiek który wszedł w #!$%@? w większości przypadków wchodzi tam na własne życzenie,z nudów,z lenistwa,z nadopiekuńczości rodzica,z czegoś jeszcze?myślę że rodzic gra tu kluczową rolę,bo gdyby na czas zareagował i wysłał takiego człowieka "na poniewierką" w sensie że sam se radź to sytuacja wyglądała by inaczej,myle się?
@janusz_pol: Skoro nie pracujesz i możesz liczyć na wsparcie (choćby finansowe) mamy, to idź do szkoły, najlepiej zawodowej. Będziesz miał powód do wyjścia z domu i powoli poczujesz się trochę lepiej. Rady pt. "idź do pracy, wyprowadź się" możesz olać, bo najwyraźniej jest to powyżej Twoich możliwości. Zrób jeden mały krok do przodu, a poczujesz się na siłach żeby zrobić kolejny. W szkole dla dorosłych będzie inaczej niż w tej normalnej,
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6,50zł/h


@janusz_pol: to nie jest powód żebyś się sam nad sobą znęcał. Np. w anglii za 6.50f byś wyżył bardzo dobrze. Zreszta najnizsza tam jest 7.20, więc to jeszcze lepiej. A w sumie jeszcze lepiej tez jest jak mozesz znalezc prace za 8 i 9 funtow. A jakbys chcial wiecej pracowac, to masz zawsze placone nadgodziny albo x1.5 albo x2 ( ͡° ͜