Wpis z mikrobloga

Mireczki, zauważyliście pewna zależność ?
Wszyscy mówią, że loszki to #!$%@? - ale teraz popatrzcie na poważnie.
Sięgnięcie pamięcią swoje znajome. Ile z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? (Zainteresowania - czyli nie oglądanie seriali, słuchanie muzyki i inne gówno)
Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. Nienajlepszej z resztą) i #!$%@? lodów, czekolad czy innego żarcia po to, żeby potem #!$%@?ć go więcej podczas plakania, jakie to one są #!$%@? grube i nikt ich nie chce.
Takie grube bydle z inteligencją równa hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jaką #!$%@? księżniczkę, myśląc, że wszystko się jej należy.
Zapytajcie swoich ziomków jakie mają zainteresowania.
Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%.
Nawet #!$%@? spasłe piwniczaki będą się znali na komputerach, technologiach czy innym nowoczesnym gównie. Ziomki od siłowni będą się znali na anatomii czy innej fizjoterapii. Duża część będzie się interesowała sportem - regularnie chodzi na treningi, by być w danej dziedzinie lepszy.
A lochy ? XD No #!$%@?, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
-no ja oglądam Warsaw Shore
-no ja słucham muzyki
-no ja sram psa jak sra
Kuuuurwaaaaa
Czasami jakaś odpowie "interesuje się filmami "
Zapytasz taka: "o, uczysz się na ten temat ? Masz jakieś wyróżnione , szczególnie ciekawe gatunki ? Cokolwiek?"
-nieeee, lubię oglądać komedie romantyczne"
Jeszcze inna locha powie : "interesuje się muzyką"
Zapytasz : "ksztalcisz sie w tym kierunku? Uczysz się na czymś grać? Może fascynują cię barwy śpiewu?"
-nieeee, lubię po prostu słuchać Beyonce czy innego popowego gówna
No ja #!$%@?.
Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi.
Mężczyźni - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują sir wieloma rzeczami na tematy wokół nich.
Stare Grażyny - lajkuja #!$%@? milion stron z psami, kotami, kwiatami i innym #!$%@?, co ani je w żadne sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia.
Czy kobiety to w 90 przypadków to głupie kubły na spermę, bez zainteresowan, które kombinują tylko, jak się wbić na bolca Anona 1, żeby Anon 2 się nie dowiedział?
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

#oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #pasta #logikarozowychpaskow #pdk
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Załóżmy że mamy parę dwudziestolatków. Oboje interesują się muzyką. Dla kobiety zazwyczaj oznacza to słuchanie jej, ewentualnie śledzenie życia ich ulubionej gwiazdy. Facet zaś nie tylko jej słucha, ale też często stara się samemu coś zdziałać. Ręką w górę kto instalował eJay, Fruity Loops czy Abletona. Podejrzewam że większość
  • Odpowiedz
@David123: To też jest dobry punkt. Bo jak ziomek z siłowni ogarnia, czym jest białko, to ZNA SIĘ. Ale jak wiele lasek siedzi w temacie np. dbania o skórę i interesują się biochemią, robią same kosmetyki, to już op nie widzi. xD
@variss: No świetnie, a ja znam dziewczyny, które doskonale znają gatunki muzyczne. Znam więcej dziewczyn niż chłopców, które od najmłodszych lat chodzą na lekcje gry na
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: Śmieszny jesteś. Ja widzę całkiem duże zainteresowanie sztuką wyższą wśród koleżanek. Rozpoznawanie obrazów, epok, interesowanie się historią sztuki, no i oczywiście wizyty w muzeach i galeriach, Sprawdź statystyki odnośnie wizyt w teatrach kobiet i mężczyzn. Co do jazdy konnej, to akurat popularny u dziewczyn sport. Zwykle te dziewczyny mają duże pojęcia o koniach i jeździectwie. Ale skąd możesz to wiedzieć, skoro zakładasz, że wszystkie kobiety tylko udają, że się
  • Odpowiedz
  • 1
@Shanny z tym że takich dziewczyn jest mało. Dlaczego większość kobiet jeśli już ma coś wspólnego z muzyką to jest to wokal? Dlaczego większość kawałków została zrobiona przez facetów? Dlaczego tak mało kobiet tworzy muzykę, a nie tylko śpiewa?
  • Odpowiedz
@Lapidarny: ehh to smutne jesli tak sadzicie o rozowych, moze nawet cos w tym jest, ale z drugiej strony nie wydaje mi sie, zeby 90% niebieskich miala z kolei takie super zainteresowania... sama nie moge powiedziec, zebym miala jakies super hobby, ale np nauczylam sie robic paznokcie metoda zelowa i hybrydy, i to nie, ze chce sie tym zajmowac, bo studiuje i chce w przyszlosci robic cos calkiem innego, ale
  • Odpowiedz
@TypowaKarynka: jestem kolejnym który potwierdza spostrzeżenia OPa. Obracam się w dość mało sfeminizowanym środowisku i praktycznie każdy z kumpli ma jakieś zainteresowanie, jakąś pasję. Ja sam nie mam czasu zająć się wszystkim na co mam ochotę, w efekcie dobę mam wypełnioną na 150%. Nie oglądam seriali, bo wolę porobić "coś swojego" (a mam sporo do wyboru). 95% różowych po 1 primo - dziwi się jak znajduję na wszystko czas. Po
  • Odpowiedz
@Lapidarny: to wynika z różnicy działania mozgu pomiędzy kobietami a mezczyznami. Jest to zupełnie normalne. Poprostu skrajny męski umysł jest to autystyczny umysł. Dlatego facet potrafi skupić się na jednej rzeczy, poświęcić jej bez granic, najczęściej jakiś przedmiot, dziedzina nauki, sport. Dodatkowo częściej są wybitne jednostki ale też i totalni debile. Kobiety natomiast są bardziej nastawione na takie cele jak rodzina, stabilizacja, lepsze są w kontaktach z ludźmi, dlatego lubią
  • Odpowiedz
@anymous: jest to różnica biologiczna. Badano grupę wybitnych młodych matematyków, i chłopcy i dziewczęta miały podobne wyniki w testach na znajomość matematyki. Później zaczęto pytać ich o najważniejsze rzeczy jakie chcą osiągnąć w przyszłości. Chłopcy stawiali pracę, sukcesy i pieniądze prawie zawsze, a dziewczęta rodzinę, dom, dzieci. Chociaż mieli takie same możliwości :) mężczyźni są częściej wybitnie zdolni, ale też częściej są mniej inteligentni. Kobiety zazwyczaj są przeciętne. Ale czy
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Uważam ten problem za nieco przejaskrawiony i przyznam, że wykop jest jedynym miejscem, w którym spotykam się z aż tak dużym naciskiem na zainteresowania i ogólną tyradę na ten temat. Oczywiście uważam, że to źle, jeśli nie ma się żadnych, ale nie uważam, że trzeba być tym nie wiadomo jak pochłoniętym. Obecnie panuje silny nacisk na posiadanie pasji. Myślę, że każdy powinien posiadać jakiś zasób zainteresowań, jednak najważniejsza jest
  • Odpowiedz
@foundead: #!$%@? mać człowieku czy Ty jesteś mną? właśnie opisałeś kobietę z którą byłem przez ostatnie 6 miesiecy. zabrała mi uśmiech z twarzy w zamian za dobry seks. werbalna przemoc, testy na zaprzeczanie, udowadnianie, uspokajanie, które działają jak proszki przeciwbólowe, czym dłużej trwają tym więcej wymagają. w końcu brakuje proszków i doświadczasz stan odwykowy i uświadamiasz sobie że w czasie testu na uspokajanie - obiecywałeś, wszystko co obiecałeś zostaje użyte
  • Odpowiedz
@Dannyinspace: Nie, nie jestem Tobą ani nie muszę być by zauważyć że ludzie są podobni i schematyczni, a nie wyjątkowi jak narcystyczne kobiety o sobie sądzą będąc całkowicie przeciętnymi i oderwanymi od rzeczywistości, nie umiejąc myśleć logicznie, łączyć faktów, a jednocześnie będąc na tyle roszczeniowymi co do "zmian facetów" (w prawdziwych lub innych), same nie pracując kompletnie nad swoimi cechami. Bo są wychowywane że to im się należy, o nie trzeba zabiegać, one wcale nie muszą niczego oferować. One dają seks "z miłości", ale jak... przejdziesz testy.

I teraz moge Ci powiedzieć, że
- testów nie przeszedłeś
- byłeś od niej psychicznie słabszy
- jesteś beta (bez urazy, bo to jest wartościowa cecha w NORMALNYM a nie odwróconym świecie) czyli lubisz uszczęśliwiać kobietę - ale niestety ona widząc że jesteś zależny od niej będzie to wykorzystywała i
  • Odpowiedz