Wpis z mikrobloga

Tak lego uzyles juz 3 razy. Nie wiem czy to tak dziala ale jesli jest jak mysle, to Ty wezwales 3 razy niepotrzebnie tych biednych ludzi a ja tylko raz. I Twoja logika jest z dupy bo ja np lubie lego ale jestem tez zainteresowany lepin. Tagi bazują na pewnym stopniu ogólności. Zrobiłes z tego tematu burdel w imie obrony jakiejś wydumanej idei. Możesz już sobie iść internetowy rycerzu.
@nastynas: Tagi umieszczone w komentarzach nie wołają obserwujących.

Poza tym tłumaczę ci cierpliwie a ty się dalej wierzgasz i wychodzisz z jakimiś osobistymi wyjazdami. lepin to nie LEGO i ten tag jest niepotrzebny - chcesz ogólniej o klockach to jest tag #klocki.

Dyskusje na temat błędnego tagowania są pod wieloma różnymi tagami, nie tylko #lego, ale korzystaj z tagów poprawnie, bo sam robisz burdel a potem jeszcze się wytrząsasz
@nastynas: ja zamowilem. Pisali ze 15 lutego ma wyjsc z fabryki. dotej pory bylo jako przedsprzedaz. czy to faktycznie istniejei czy dojdzie.? ciezmo powiedziec. tro he z yt pieknie ze y bylo prawdziwie. licze ze elektryka bedzie dzialac, bo chocby dla nien samej oplaca sie kasowo, reszte moge wyfzucic. pozostale lepiny yechniksy wogole sie cenowo nie oplacaja, azczegolnie jesli by doszly podatki. ten jeden zamowilem tylko i wylacznie zw w zgledu
@stop_tvp: Moje volvo 20006 (42030) wyszło jakieś 500 zł taniej i jestem bardzo zadowolony. 4 silniki, 3 siłowniki, pilot, batterypack, 2 odbiorniki: wszystko działa idealnie. Ale masz racje, ogólnie się nie opłaca, jest kilka droższych modeli które warto kupić. Mi cła ani VAT nie dowalili, Majfrendy zadeklarowały 20USD.

Daj znać jak dojdzie przesyłka, minirecenzja zawsze na propsie :)
@nastynas: przyszedł :) niby wszsystko jest. Silniki, światła, odbiorniki, piloty, powerbanki działają.

Niestety sBrick (2sztuki) działą tylko jako rozgałęziacz. Nie znajduje mi ich telefon jako urządzenia bluetooth.
Także ze sterowania telefonem chyba nici. Nie działają mi też piloty od lego z odbiornikami lepina. U ciebie da się sterować koparką pilotem od lego?

Jak paruje pilot lepin i odbiornik lepin to jest ok.
@stop_tvp: nie mam możliwości teraz sprawdzić, napisze jak będę miał możliwość.

To masz jakąś możliwość sterowania tym? W zestawie były piloty czy tylko sbrick? Jak ogólne wrażenia, może wrzuć kilka fotek :)

Lepin wypuścił kolejne MOCi pod nr 23008 itp. Jeden ponad 4k części.