Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: hmmm, jednak dyskusja nie ma sensu, skoro sam sobie dopowiadasz co chciałbyś usłyszeć. Dla mnie ważne jest to, że w mieście w którym się urodziłem, do lokalu w którym siedzą sobie ludzie, #!$%@? się banda imbecyli i doszczętnie niszczy lokal, wycierając sobie gębę barwami klubu. Dlaczego to robią? Zależy im, żeby Legia była kojarzona z takimi zachowaniami? Wytłumacz mi to, bo czegoś nie rozumiem. Mam szczerą nadzieję, że będą spłacać
@bajnok8 no, i co Ci z takiego procesu skoro kibole groszem nie śmierdzą. Przyjdzie komornik i umorzy postępowanie, bo nie mają żadnego majątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najczęściej coś tam posiadają, inna sprawa, że nie powinno być w takich przypadkach czegoś takiego jak ,,umorzenie postępowania". Co do odpowiedzialności karnej, powinno zacząć się od publikacji wizerunku, wyroku i danych osobowych, aby każdy w okolicy wiedział o tej patoli. No i kwestia obrony przed atakiem bandyty: konieczne są zmiany w obronie koniecznej oraz prawie o posiadaniu broni.
@Boniasty: Jak Legia gra to klub ma w tym czasie ponosić odpowiedzialność za wszystko co się dzieje w mieście? Tych którzy to zrobili powinniśmy nazywać po prostu idiotami, a nie kibicami i gwarantuję, że wszystkim kibicom jest wstyd za takie zachowanie. Ale co zrobisz? Zabronisz idiotom kibicowania?
@wiktor_88 ojjojoj piecze dupa, że NAJLEPSZY KLUB w Polsce z NAJWSPANIALSZEGO miasta ma najbardziej buraczanych kibiców w Europie XDD nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek w Krakowie jakaś banda zdemolowała lokal albo żeby zamknęli Wiśle stadion jak jeszcze grała w pucharach XD ale oczywiście "hehe jesteśmy waszo stolico, psy szczekajo a karawana jedzie dalej hehehe"
@Boniasty: Jak tylko Legii się noga powinie to zaraz podnieta całego kraju, bo w końcu mogą dogryźć "Warszawce" i najlepszemu klubowi w Polsce. Czy kibole czy przegrana meczu to podnieta na całe mirko. Wasze zespoły ciągle przegrywają i nikt nie pisze, ale już wszyscy zwyczajni.