Wpis z mikrobloga

Czesc Mireczki,

dzisiaj przedstawiam Wam sprowadzonego na zamowienie Volkswagena Tiguana 4motion DSG 177 KM z 2013 roku. Samochod w pelnej opcji oprocz Webasto. W Polsce takie wersje praktycznie nie wystepuja.

Samochod juz zawieziony do klienta pod dom. Bardzo zadowolony z samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak szukacie malego Suva to Tiguan dla mnie mistrz w tej klasie.

#pracbaza #vw #motoryzacja #handlarze #dasauto
lemansblue - Czesc Mireczki,

dzisiaj przedstawiam Wam sprowadzonego na zamowienie Vo...

źródło: comment_AO3Yi0LzC8XLvKLwdicRYcixMw6B1ufS.jpg

Pobierz
  • 46
@Zielony34: Jak traktujesz jazdę samochodem jako udrękę to Duster idealny. Raz jechałem z Łodzi do Katowic Dusterem i nigdy więcej. W każdym komfortowym samochodzie są droższe naprawy, to oczywiste. Jak nie masz w samochodzie nic, to i naprawiać nie ma czego. Natomiast sprzedałem już setki Volkswagenów i żadnemu klientowi nie posypała się nigdy skrzynia a napęd 4Motion jedynie zmiana uszczelek jak olej leci.
@Zielony34: Tak tak tak... Po prostu interesuje się tez motoryzacją a nie jestem tylko maszynką do sprzedaży. W życiu nie kupiłbym Dustera, ponieważ słabo się nim jeździ. Ty masz inne podejście, ok - powiedzmy że rozumiem. Mimo, że handlujemy też Mazdami Cx-5 to również w życiu nie kupiłbym jej.
@eloar nie nawet nie placa mi za to i nie wiedza o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzucam bo jezeli chodzi o samochody to nie mamy sie czego wstydzic. Zreszta juz kilku mirkujacych kupilo u nas samochod. Myslalem o zalozeniu profilu firmowego, ale musimy pomyslec nad rozdajo. Myslalem o serwisie olejowym w dowolnym ASO w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lemansblue: Sprawdzacie dokładnie samochód, dajecie jakieś poświadczenie bezwypadkowości i przebiegu ? Czy macie może pewne źródła ? Ile drożej wychodzi (średnio procentowo) takie pewne auto (tak zakładam skoro się chwalisz) w stosunku do cen komisowych w Polsce ? Sprowadzaliście może kiedyś Giuliettę na wypasie 235KM ?
@Vendetta0511: Samochody sprawdzamy w serwsie po sprowadzeniu. Dajemy zaświadczenie na piśmie o oryginalnym przebiegu i gwarancję na to, że dany samochód jest bezwypadkowy. Oczywiście wiem, że zaraz znajdzie się ktoś kto napisze, że każdy daje teraz takie gwarancje. Przed zakupem dostajesz historię serwisową z ASO, jeżeli jest to marka typu VW czy BMW, gdzie mamy do tego dostęp. Korzystamy tylko ze swoich zaufanych dostawców, którzy zawsze piszą nam jeżeli auto miało
@lemansblue: XD

lubię czytać takie kłamstewka handlarzy, sprowadzamy niebite, ale olaboga w Polsce chco czujnikiem sprawdzać! kierownik serwisu VW pewnie jest już z tobą na "ty", oj znam takich habldarzy, ale oczywiście ty jesteś ten jeden uczciwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam i życzę jak najmniej spraw w sądzie.