Wpis z mikrobloga

#youjosenki - chyba najlepszy jak do tej pory odcinek. Głównie dlatego, że w końcu coś się działo - lubię te sceny z Istotą X, bo to chyba jedyne, w których autorzy sobie pozwalają na trochę więcej ciekawych zabiegów narracyjnych i artystycznych. Po scenach walki niestety znów wrócili do absolutnie drętwych i nudnych dialogów. Podoba mi się jak wygląda architektura, ale znów brakuje mi jednak tego pierwiastka propagandy wojennej etc.

#littlewitchacademia - po poprzednim odcinku, który był nudny, znów dostajemy świetny epizod. Zmagania Akko z magią były mega zabawne - uwielbiam jak Trigger radzi sobie z pokazywaniem różnorakich reakcji na twarzach i emocji. Do tego sceny z przeszłością Shining Chariot - czyste złoto, zero dialogu i wciskania niepotrzebnej ekspozycji, narracja przez sam obraz i to mi się podoba. I jeszcze to wcześniejsze wejście z bara xD

A i sam odcinek pod względem rozwoju charakteru Akko był absolutnie rewelacyjny.

#acca - chyba już prawie na pewno możemy domyślić się roli Jeana w całym przewrocie, chociaż wszyscy dookoła zaczynają grać swoimi pionkami w grze znacznie większej od niego. Chyba wiemy też dlaczego się trzyma ACCA pomimo kiepskich zarobków. No i pewne wskazówki potwierdzają teorie dotyczące jego rodziców. Te klepnięcie w plecy od Nino było super ;D

#onihei - kolejny bardzo dobry odcinek. Główny bohater to świetna i barwna postać. Ale dla mnie jest wciąż największym zaskoczeniem jak bardzo rozwinęła się to show pod względem reżyserii i montażu na przestrzeni tych kilku odcinków. Po pierwszym byłem przekonany, że to będzie mnie głównie odstraszało od śledzenia Onihei, a tutaj proszę - autorzy używają ciekawych ujęć i cięć. A walki na miecze są absolutnie super zrealizowane.

#anime
jaqqu7 - #youjosenki - chyba najlepszy jak do tej pory odcinek. Głównie dlatego, że w...

źródło: comment_sQyRtBPWVbqJeDvWm7LRZe3IPEkSQggJ.jpg

Pobierz
  • 3