Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hyperballad: Problem w tym, że taka sytuacja pewnie nie ma miejsca, w siłowni jest ciasno i jakiś koks ją szturchnął ramieniem. Ona widzi co chce. Albo to w ogóle zarzutka. Na siłowni to tak nie działa. Pewnie, dwóch kolegów może skomentuje ładną dziewczynę, ale każdy jest tam skupiony na sobie. Wywalone co robią inni.
Pewnie ktoś kto wrzucił ten post siedzi sobie przed kompem i ciśnie beke, a wy się spinacie #gownoburza, idę po cole i popcorn bo się rozkręcacie :D


@Nipsu: Ja mam zawsze ubaw z ludzi którzy emocjonują się gównoburzami na wykopie i śledzą je od deski do deski. To dopiero trzeba nie mieć nic do roboty.
@AnonimoweMirkoWyznania: warto się zastanowić dlaczego kiedyś ludzie ubierali się bardziej powściągliwie i nie występowały takie poufałości między płciami.
Nie rozumiesz słabości jaką jest męska "wzrokowość" w odniesieniu do seksualności. Takie "widoki" działają na nas tak, jak na was czułe słówka, dotyk itp.
Współczesna obyczajowość jest skazana na takie podłe niesmaki. Nikogo tutaj nie usprawiedliwiam.
op sugeruje ze jest tak atrakcyjna, ze jej zdjecie na silce w starych dresach i bluzie bije rekordy popularnosci na facebooku xD słaba zarzutka, tam gdzie ja chodze jest zawsze sporo dziewczyn i sporo atrakcyjnych i każdy czasem rzuci okiem, ale gdzie tu mowa o jakims ocieraniu xD słaby bait
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki biedny bajt. No, chyba ze chodzi o jakas bieda-silke pod akademikiem albo w Pcimiu Dolnym u soltysa w drewutni. Chodzilem do kilkunastu silowni (moze i nawet do ponad 20). Na silkach gdzie sie cwiczy nikt sie nie oglada sie za jakimis randomowymi laskami bo cwiczacy raczej wiedza jak wyglada baba i nie musza brandzlowac na widok kawalka nogi czy tylka jakiejs panny. Kazdego bardziej ciekawia opowiesci znajomych o aktualnych
@AnonimoweMirkoWyznania: O kurde, gdzie Ty ćwiczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodziłem 3 lata ćwiczyć na siłowni połączonej z klubem fitness (gdzie uczęszczało sporo kobiet). Nigdy nie spotkałem się z takimi zachowaniami. Może to po prostu takie otoczenie/miasto. Jedyne co zaobserwowałem to 'obczajka' ukradkiem - zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. "Stałe" osoby raczej były do siebie neutralnie nastawione - ot, "cześć cześć" i czasem w przerwie między
#anonimowemirkowyznania : zacznij ćwiczyć w domu, zmień plan treningowy, może coś bardziej opartego na kalistenice, chyba , że lubisz być podgladana przez facetów, jara cię to, że samce się slinią na Twój widok? szczerze po #!$%@? to zdjęcie wstawialaś, WHO Give a fuck?
@AnonimoweMirkoWyznania: może nieświadomie zachowujesz się w sposób zwracający uwagę? Albo sama się na nich patrzysz, oni to widzą i jest to dla nich znak, że ich podrywasz?
Chociaż zakładając też taki topik (swoją drogą - to wgl spełnia swoją funkcję?) wyglądasz dość wyzywająco. Jak chodziłam na siłownię, to laski raczej były ubrane w normalne bluzki.
@AnonimoweMirkoWyznania Różowy robiący MC to skarb ;o Przyznam szczerze, że sam czasem nieśmiało rzucę okiem na zacną kobiecą personę robiącą MC czy siady(oczywiście w celu sprawdzenia techniki;). Jednak zawsze w sposób nienachalny, bo rozumiem, że ktoś móglby poczuć się niezręcznie.

Niestety nic z tym nie zrobisz;)
@AnonimoweMirkoWyznania: no dla mnie ten strój nie wygląda jak coś w czym normalny człowiek ćwiczy. Po co nosisz obcisłe rzeczy? Boisz się, że zaczepisz się o jakiś sprzęt ? Dlaczego nie widzę facetów którzy ćwiczą w termicznych ledżinach żeby im było fiflaka widać ? Nie twierdzę, że to Twoja wina, twierdzę tylko, że ubrana w taki strój na siłowni skupiasz tyle uwagi na sobie, co koksik na baletach bez koszulki. Część