Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niski (168cm here XD)
Żeby było śmiesznie, moja dziewczyna jest jeszcze niższa (155cm)
Zajebiście to musi wyglądać jak czasem podsadzam ją w supermarkecie żebyśmy mogli dosięgnąć do ostatniej półki.

#heheszkie #truestory #zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski #karzel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 158
@JudeMason: Ale jak już chcesz prowokować ludzi, to siądź na spokojnie, przemyśl to dokładnie i dopiero "atakuj". Nie możesz mi zarzucać czegoś co sam robisz (oceniasz ludzi po jednym wpisie a ja oceniam ludzi po ich wzroście xD), bo wtedy jasno podajesz na tacy wszystkim "hehe robie zarzutke patrzcie" i nikt Twoich wpisów na poważnie nie weźmie i się nie złapie. Tak więc jeśli będziesz mi kiedyś odpisywał to serio, pomyśl,
@kicioch: Gdzie oceniłem Op'a ? Zadałem kilak pytań i to wszystko, za to ty oceniłaś mnie. Nie musisz mi tłumaczyć jak myśleć logicznie bo widocznie robię to an tyle dobrze że mi za to płacą. Miłej niedzieli.
@Nakryls: @Majka94: jak tak teraz myślę to faktycznie dziwne, ojciec ma 175, matka 165, bratełe 175, babcia z jednej strony teraz z 145 xD dziadek już prawie 90 lvl i też nie jest za wysoki, wszyscy wujkowie z tamtej strony 170-176, dziadkowie z drugiej strony też nie byli zbyt wysocy, raczej średniego wzrostu.
@wookasz98: @Nakryls:
Zdjęcie ojca z liceum wygląda jak moje w czarno-białym filtrze, a brat to już w ogóle, postura i reszta takie same, po prostu jesteśmy więksi - prawdopodobnie po dziadku z drugiej strony, który był wysoki (po którym mam część charakteru, co zabawne).

Akurat moja bliższa i dalsza rodzina należy do tych, w których relacje rodzic-dziecko są widoczne gołym okiem, bo jej członkowie nie parzą się z kim popadnie
Pamiętaj o używaniu prezerwatyw, bo twoje dziecko będzie miało przesrane. Nie chce być chamski ale tak prawda. Biorąc pod uwagę wzrost twojej partnerki twój syn będzie pewnie jeszcze niższy od Ciebie


@wookasz98: no niekoniecznie, zależy jaka jest dalsza część rodziny. Moja mame 160 na obcasach, ojciec 175 może w kapeluszu, ja 153 na szczudłach a brat 180+ jak uklęknie w kościele, także różnie bywa!
@DeadSmoke raczej to one mają #!$%@?ą w górę głowę, gdzieś tak o 10 cm XDDDDDD nie no, nie mam chyba prawa zbyt wiele wymagać bo jakiś szczególnie atrakcyjny przecież nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) najgorzej gdy się spodoba taka sprostująca wymaganiom co też mnie chyba lubi, ale wyższa, wstyd motzno więc dalej #tfwnogf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Elusznik: masz dziwne postrzeganie świata teraz możesz być kim chcesz i z kim chcesz to co z tego, ze lasencja jest wyzsza ?
znam facetow co mają kobiete z prawkiem a sami prawka nie mają
albo #!$%@? takie co facet oglada mecz a ona sobie gra w jakies diabolo pomidoro
dawne czasy i sterotypy przeminęły, ktoś Cie zbeszta a Ty mu mówisz, co z tego, że jesteś wyższy od swojej dupy,
@DeadSmoke może i dziwnie postrzegam, ale patrzę na to z tej dolnej perspektywy i wielokrotnie po prostu się wstydzę i boję odrzucenia czy tam #friendzone jak to częściej bywa. Prawko można zrobić, przerzucić się z meczu na Diablo 3 też można, urosnąć nie można ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Elusznik: wzorst to mala przeszkoda, jak sie dogadacie charakterami, zainteresowaniami to bedzie dobrze, powodzenia i #!$%@? zdanie i opinie innych, to Ty masz być wygrywem świata, a nie świat ma Ci #!$%@?ć jak zyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DeadSmoke wiesz co jest najgorsze?


Znamy się od lipca ogólnie, teraz trochę friendzone i takie niezdecydowanie czy właściwie się nadaję z jej strony. Nie spodziewałem się kogoś tak pozytywnego co do niskich ludzi na wypoku i ogólnie takiego nastawienia do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DeadSmoke na szczęście za wiele sytuacji tego typu nie mam, lokalne seby już wiedzą kim jestem, a w podejrzane rejony nie mam raczej po co się zapuszczać ale twoje sposoby zdecydowanie mają swoje zalety
@Elusznik: ostatnio bylo to samo co z wykopowych #heheszki sebix pyta sie o godzine to patrze na zegarek ale on mowi zobacz na telefonie moze sie nie zgadza, wyciagam fona a drugą ręką z paska gaz pieprzowy psiknąłem obok niego, 30 sekund i juz go nie było tak #!$%@?ł