Wpis z mikrobloga

Piszę z prośbą do wszystkie #rozowepaski #rozowypasek i może niektóre #niebieskiepaski

Pokażmy @foundead że są na świecie (a przynajmniej na wykopie ;) ) kobiety, które są bardzo wartościowe, mają poczucie humoru i traktują MĘŻCZYZN z szacunkiem na jaki każdy mądry i wartościowy #niebieskipasek zasługuje. Ponieważ kolega w to nie wierzy.
Panowie pokażcie też, że nie wszystkie różowe to złe kobiety były ;). Wierzę, że jest dużo Was, którzy macie fajne kobitki :)

Taguję też #wygryw bo każdy fajny niebieski i fajna różowa to wygrywyy...

#gownowpis #gownoburza #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 34
@1dziewczyna_szamana: Szkoda, że tak rzadko ktoś wychodzi z inicjatywą podnoszenia na duchu zamiast żalenia się w internecie :) Obraz świata jest mocno zniekształcony przez to, że ludzie przychodzą do sieci ponarzekać głównie. Wszystkie tragiczne historie rozchodzą się i mnożą jak wirus, a to co dobre jakoś umyka i jest zakopywane pod grubą warstwą zazdrości i obojętności. Wśród wszystkich kobiet, które znam, tylko dwie rzeczywiście zasługują moim zdaniem na odizolowanie od społeczeństwa.
@foundead: Masz sporo racji, generalnie to kobieta, która nie jest moją krewną i nie da mi dupy nie ma u mnie szacunku i nie ma szans na mocno opłacalną znajomość ze mną. Kontakty z kobietami i brak profitu z tego tytułu to strata czasu. Najlepiej jest korzystać z usług prostytutek, do zbliżenia dochodzi natychmiastowo, a potem można się zapoznać. Nie na odwrót, najpierw seks, potem znajomość. W przeciwnym wypadku wygląda to
Pokażmy @foundead że są na świecie (a przynajmniej na wykopie ;) ) kobiety, które są bardzo wartościowe, mają poczucie humoru i traktują MĘŻCZYZN z szacunkiem na jaki każdy mądry i wartościowy #niebieskipasek zasługuje. Ponieważ kolega w to nie wierzy.


@1dziewczyna_szamana: Ale po co koledze na siłę cokolwiek udowadniać? Nie chce wierzyć to niech sobie trwa w tej swojej niewiedzy. Z czasem sam zrozumie.