Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu:
Usatysfakcjonowała mnie mina chłopaków, jak weszli do naszego kontenera biurowego (pracujemy na Zaporze Solińskiej).
Jak nas tylko zobaczyli, mieli osowiałe miny.
Oni: Och witamy, my chyba się wczoraj widzieliśmy w knajpie?
My: A no... owszem.
Oni: No hehe... jaka szkoda że człowiek nie wiedział, bo wiecie, my to wczoraj byliśmy strasznie zmęczeni, wiecie jak to jest, po długiej podróży, człowiek nie myśli.

No my raczej bez spiny, śmieszkowaliśmy, trochę się nam nawet ich szkoda zrobiło. Ale atmosfera była średnia.
No cóż, przedstawili co mieli przedstawić, faktem jest że dysponują sprzętem jednym z najlepszych w branży. W tym momencie mamy ze względu na zaistniałą sytuację bardzo dobre ceny, które jeszcze znegocjujemy.

Sory że bez fajerwerków, ale naprawdę ich zaskoczenie wszystko nam zrekompensowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #pracbaza
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narzędzia wiertnicze od świdrów, przewodów wiertniczych, przez wiertnice, pompy, kompresory itd. a poza tym szeroko pojęte urządzenia przemysłowe pneumatyczne, hydrauliczne itd.


@MastkowyDziadek: kupujecie od producenta i dystrybuujecie po nalozeniu marzy?
czy kupujecie dla siebie, bo pracujecie w przemysle ciezkim?
  • Odpowiedz
@zydomasonski_lewak: Zależy gdzie celujesz: jeśli w oil&gas to w Cebulandi bez znajomych nie ma szans, chyba ze na praktyki na petrobaltic na chwilę i wyjazd. Ja cisnę różne kursy, iwcf itp. ale nie wiem czy to coś da, celuje w nafte za granicą. W obecnej robocie zajmujemy się wszelakimi wierceniami geoinżynieryjnymi - otwory rdzeniowe, iniekcje cementowe i nie tylko, geotechnika no i oczywiście studnie. Trafiłem na bardzo fajną firmę, kilka
  • Odpowiedz
@MastkowyDziadek: na petrobaltica ciężko się wkręcić nawet na praktyki bez znajomości. Ja dopiero bronie inżyniera za rok, więc mam trochę czasu. Ale myślałem tylko o wyjeździe, bo język mam na dobrym poziomie, no ale nie wiem czy by mnie bez doświadczenia wzięli gdziekolwiek.
Właśnie (nie wiem czy Ty też jesteś po WNiG) Ziaja nam ciśnie cały czas, że Polska to ciemnogród wiertniczy, więc z tymi januszami to masz rację. (
  • Odpowiedz