Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, szukam jakiegoś dobrego, nowego serialu do oglądania. Najlepiej w klimatach sci-fi lub fantastyka. Wszystkie propozycje są na wagę złota, zlota którego nigdy ode mnie nie dostaniecie xdd
#seriale #fantastyka #scifi
  • 23
  • Odpowiedz
@DoomSound: Black Mirror, Rick and Morty, 3%, Humans, the Expanse, the Magicians, Lucyfer, the River, a z takich słabszych średniaków to Incorporated i Colony jeszcze ujdą do kotleta
  • Odpowiedz
@darjahn: The Expanse to najlepsze SF od... od #!$%@? wie kiedy. Humans - bardzo dobry pierwszy sezon, drugiego jeszcze nie widziałem. Pozostałe z polecanych przez Ciebie IMO średnie - przykładowo Black Mirror jest strasznie nierówny (chociaż nie wiem czemu uwielbiany przez wszystkich), 3% jest bardzo słabe. The Magicians odpuściłem jakoś na początku sezonu, po prostu mnie historia nie wciągnęła, dalej jest lepiej?

Incorporated rozkręca się w połowie sezonu, moim zdaniem
  • Odpowiedz
@VGDb: 2gi sezon Humans imo nieco słabszy. Black Mirror jak dla mnie genialny- kilka słabszych (czytaj dobrych) odcinków ale te najlepsze były rewelacyjne. 3% dla mnie 6/10 ale zadania ciekawe i przyjemnie się oglądało. Magicy to specyficzna książka i serial- postacie są strasznie irytujące, ale jakoś mnie wciągnęło (muzyka też na plus) ;) Na pewno nie jest to pozycja dla wszystkich więc nie ma się co męczyć.
  • Odpowiedz
@darjahn: jesteś kolejną znaną mi osobą, która niżej ocenia drugi sezon Humans. Odpuszczam w takim razie, niech zostaną dobre wrażenia :) Black Mirror ma fenomenalne odcinki przeplatane wyjątkowo moim zdaniem kiepskimi odcinkami - dobrze zrealizowany serial, no ale bez przesady ;)

3% oglądałem trochę na siłę, już mnie o wiele bardziej wciągnęło Incorporated - ciekawsi bohaterowie i istotna tematyka poruszana na przestrzeni całego sezonu.

A przy okazji, jak Ci się
  • Odpowiedz
@darjahn: dla mnie z kolei to absolutna czołówka seriali w 2016 roku - dawno nie oglądałem tak dobrze zrobionego dramatu. Świetnie całość 'zagrana', czapki z głów dla Brit Marling i muzyki w serialu. Czekam niecierpliwie na drugi sezon :)
  • Odpowiedz
@DoomSound: któs mi tu wcześniej też polecił "the travelers" w takich klimatah i bardzo mi przypadło do gustu. 1 sezon 12 odcinków. Co prawda nie jest to jakaś mega wypasiona produkcja, ale ogląda się bardzo przyjemnie i pasuje stylem do tego czego szukasz :)

I co do colony to zgodzę się z kolegą @VGDb: 1 sezon to jest takie 6,5/10, a drugi oceniam praktycznie 8/10, ciągle coś się
  • Odpowiedz