Wpis z mikrobloga

I nic. Dziękuję za rozmowę.


@rdza: To nie byla rozmowa nawet, chciałaś się troche poprzepychać, bo zareagowałaś na krytykę całej płci i odebrałaś do siebie. Jak to każda egocentryczka. Albo chciałaś pomóc i byłaś taka dobra i miła dla mnie (miałabys wtedy coś do zaoferowania), tylko nie zauważyłem tego (moja wina). Z bogiem.
  • Odpowiedz
@foundead a myślałeś kiedyś o tym, ze istnieją różowe, ktore używają mózgu do innych rzeczy? Różowe, ktore nie manipulują, tylko mówią prawdę, co maja w głowie, zależy im na ich wybranku, dbają o niego nic od niego nie potrzebując a nawet nie oczekując? Mieści Ci sie to w swiatopogladzie? I wbrew pozorom taka laska to nie jest święty graal.

@AvantaR Ty tez chyba nie jestes do końca w porzadku. Ciekawe,
  • Odpowiedz
dbają o niego nic od niego nie potrzebując


@inbloom: O K---A, idiotyzm roku. Nic nie potrzebując od mężczyzny. Stoi pewnie jak posąg, choć to zawsze coś.. tak jak ta leżąca i pachnąca. Dbasz pewnie wcierając mu olejki w kutaa. Oczywiście za nic. Nie dla przyjemności czy coś, za nic. Szkoda że takie kobiety nie istnieją. Napiszesz że coś byś chciał a one już wyliczają, czemu niby mają to dać? Spotkanie?
  • Odpowiedz
@AvantaR Ty tez chyba nie jestes do końca w porzadku. Ciekawe, czy różowy pasek, na którego sie żalisz w ogole ma świadomość, ze występuje w internetach? Szczerze współczuje, mojego niebieskiego bym niezle zjechała za wywlekanie jakiegoś problemu na wykopie zamiast wyjaśnienia w naszym gronie.


@inbloom: Ale czy ja jakiś problem tu wylewam? Kto w ogóle powiedział, że chodzi o mojego różowego paska? Jak ktoś narzeka na niebieskiego/różowego w prac
  • Odpowiedz
@foundead: pozostaje mi współczuć doświadczeń, rowniez na maturze z umiejętności czytania ze zrozumieniem. Oczywiście, ze dba o siebie, ma robotę a czasami nawet gary umyje;) bardziej chodziło mi o to, ze jestem na tyle samodzielna, ze nie jestem z nim bo muszę, bo mi coś daje tylko ponieważ chce. Dajemy sobie wzajemnie tyle samo.
  • Odpowiedz
@AvantaR: sorry, moja nadinterpretacja, komentarze powyżej mnie naprowadziły na ten trop. A moj niebieski nie potrzebuje współczucia, poki co nie narzeka...logika niebieskich pasków...
  • Odpowiedz
Dajemy sobie wzajemnie tyle samo.


@inbloom: No oczywiscie, bo kobieta nigdy nie powie że daje mniej czegokolwiek, nie doceniajac jednoczesnie faceta ze jednak przewyższa ją w wielu rzeczach i zadaniach. Poki co po prostu masz faceta ktory ci odpowiada i nie narzeka, bo i po co, jak bys się fochnęła, odeszła i nici z bzykanka.

moja nadinterpretacja


a poucza o czytaniu ze zrozunieniem. Wy to sie oracie co ile sekund?
  • Odpowiedz
@inbloom: No nie twoj, jestes zbyt glupia do mnie co pokazaly powyzsze sprzecznosci w twoich wypowiedziach. Zycze aby twoj mozg w koncu sie rozwinal zanim powiesz ze rozowe go uzywaja.
  • Odpowiedz