Wpis z mikrobloga

@blaiseblaise polecam z czystym sumieniem szpital św Rodziny. Rodzilismy tam prawie 3 lata temu. Bez "swojego" lekarza i było bardzo ok. Osobna sala, dobra opieka, fajne podejście personelu. Bardzo kameralnie.
Wcześniej 9 lat temu na Lutyckiej i było średnio. Polną odradzał nam lekarz, Jeśli ciąża bez komplikacji.
@blaiseblaise: wydaje mi się, że szacunek jest, tzn jeśli chodzi o opiekę po. Przed to niestety nie wiem jak to wygląda. Ostatnio nawet byłam świadkiem jak pielęgniarka przynosiła herbatki do łóżka i jeszcze pytała jakie sobie życzą ʘʘ niby głupia, prosta rzecz ale od razu jakoś milej.
@godeath no proszę, idę przez korytarz i może jakiegoś Mirka spotykam a nawet nie wiem!
@Zoska666: @blaiseblaise: ja bardzo się cieszyłam przy pierwszym porodzie na polnej że są studentki bo one były bardzo zaangażowane i pomocne, milsze niż "stare" położne. Ale i tak drugie dziecko też rodziłam na polnej - generalnie tam podchodzą masowo do kobiet ale mają najlepszych lekarzy i najlepszy sprzęt do opieki nad dziecmi - jeśli coś się złego dzieje z dzieckiem urodzonym w innym szpitalu to i tak zawiozą je na