Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jako że w moim domu rodzinnym organizowana jest akcja wyrzucania mojego dzieciństwa na śmieci, ale udało mi się uratować pudło gigantów, organizuje swoje pierwsze #rozdajo - przedmiotem jest widoczny na zdjęciu numer 1/99, czyli może już kupować alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°) - drugi najstarszy jaki znalazłem (najstarszy pozwoliłem sobie zachować). Plusujemy do jutra (6.02) do 22:00, zwycięzcę wylosuję przez #mirkorandom, przesyłka na mój koszt.

#kaczordonald #kaczordonaldzawszesmieszne #komiksy #gigant #lata90
k.....k - Mirki i Mirabelki, jako że w moim domu rodzinnym organizowana jest akcja wy...

źródło: comment_Fd4zYHcrtAL18Zo9uVixBQ6tHZKxzUdU.jpg

Pobierz
  • 101
@kubelek_klasik: szkoda, to jest święty Graal, który chcę zdobyć. Pożyczyłem kiedyś od kolegi w podstawówce. Pamiętam, że historia tak mnie pochłonęła, że przeczytałem za jednym posiedzeniem tego samego dnia. Ech...
@kubelek_klasik: omfg omfg omfg, jaki ja ucieszony byłem jak znalazłem swoją kolejkcje gigantów, co prawda nie tak dużo bo niecałe 2 lata (jednego giganta mi brakuje do całych pełnych kolekcji z 2 lat (,) ), ale zabawa przednia. Wcześniej zbierałem Kaczory Donaldy, ale było już tego tyle, że nie miałem gdzie trzymać w moim malutkim mieszkanku.

KD zawsze na propsie, ale najbardziej lubiłem Sknerusa i Diodaka (szczególnie
@rzuf22: ja nigdy nie zapomne takiego numeru KD z którychś wakacji z motywem podróży kosmicznej, Donald trafił na jakiś statek gdzieś daleko. i do tego była dołączona tematyczna naprawdę rozbudowana planszówka :D
@kubelek_klasik: no ja już nie pamiętam tych historii z komiksów, znaczy pamiętam ale jakieś urywki, jakby sobie tak kiedyś wziąć i przypomnieć, ehhhh

Wgl pamiętam, że niektóre komiksy to są starsze od mojego brata :P

Jak byłem małym małym gówniakiem to matka mi zawsze kupowała Kubusia Puchatka xD A z takich jeszcze zbierajek to miałem 2 elementarze z królikiem bugsem, chyba od angielskiego albo szwabskiego, też było spoko, zwłaszcza jak się