Wpis z mikrobloga

Hej mirunie.
Może wy mi coś poradzicie w sprawie samochodu bo krótko mówiąc niedługo #!$%@?. Poszukuję Vana w benzynie, w automacie (ewentualnie bez) z możliwością instalki lpg. Vana - mam tu na myśli coś jak Renault Espace (Grand Espace). Coś z rocznika 2008+ do ok 40tys z kosztem instalki.
Rozgladam sie wlasnie za Grand Espace, ale podobno lubią w nim fiksować różne drobne pierdoły. Moze polecicie mi coś dużego, godnego zaufania dla rodzinki z małym dzieckiem? Mam Stilo kombi, ale ma już 13 lat i mam go już powoli dość. Może mnie naprowadzicie na jakieś inne tory, nie wykluczam. #motoryzacja #kupnosamochodu #renault #zakupy #motomirko #samochody
  • 24
@ksiak może by spojrzeć faktycznie, tylko, że to nadal renóweczka :( nie byłem nastawiony stereotypowo, ale troche polatałem po forach i renówki mają trochę takich pierdołowatych bolączek
@cacktooz: to zależy które. Espace o którym wspomniałeś to jeszcze ta stara konstrukcja. Natomiast Scenic III, Megane III, Laguna III to już są "inne" pojazdy. Owszem, coś się czasami przytrafi ale nie częściej niż w innych markach, w dodatku ma świetnie fora (Scenic i Laguna) a naprawy są dość często dość tanie :)
@cacktooz: 2.0T i możesz śmiało montować chociaż nie wiem jak często występowało możliwe, że łatwiej będzie o 2.0 ale w obu przypadkach to muszą być silniki Renault F4R. Jakiś czas temu było ogłoszenie sprzedaży Scenica II od pierwszego właściciela silnik 2.0 z LPG, przebieg 800kkm ;) więc nie masz się co martwić jeżeli tylko nie oszczędzisz na instalacji.