Wpis z mikrobloga

jeśli mirki łykają taki prosty trick, to pomyśl jak łykają inne bzdury, propagandę wszystkich stron sceny polit. a potem idą do urn i #!$%@? burdel na świecie.

żyjemy w czasach kiedy tylko nielicznym (takim jak ty) chce się sprawdzić wiarygodność informacji.

zdjęcie tego facia jest w top roku na #reddit

ale byłem ciekaw kto skojarzy.


@minister_spraw_zewnetrznych: tu raczej chodzi o to że ludzie wchodzą na wykop się pośmiać, odstresować i miło
@minister_spraw_zewnetrznych: Lol wrzuciłeś fotkę z neta i się jarasz, że ludzie nie sprawdzili czy ta fotka była kradziona, czy nie. Masz powód do dumy, tak wyrolować mirków, gratulacje.

@Izaro: Tak mało istotne informacje jak to, czy op wrzucił prawdziwe zdjęcie jest zbyt mało istotne by w ogóle myśleć o tym, by to sprawdzić.

Przeglądając mirko i wykop należy przyjąć od razu, że te wszystkie informacje tu zawarte to pewnego rodzaju
jeśli mirki łykają taki prosty trick, to pomyśl jak łykają inne bzdury, propagandę wszystkich stron sceny polit.


@minister_spraw_zewnetrznych: #!$%@? xDDD Tak bo każdy bedzie leciał robić CSI jakiegoś pokazmorde janusza xDD
Hurr złapałeś się na mojo pułapkę widzisz, nie sprawdzasz źródeł i potem głosujesz na pis! Durr jestem mistrzem manipulacji
XD

Brawo jesteś jednym z powodów dla których ten portal to gówno, nawet zdjęcia wrzucane są fałszywe bo "epicki trolling"