Wpis z mikrobloga

Studniówkę po technikum okrągły rok temu pamiętam jak dziś. Koledzy z klasy szantażowali mnie (rzekomo w dobrej wierze, bym "wyszedł z przegrywu") no to poszedłem. Co tam robiłem zapytacie?
-trząsłem się z nerwów tak że ludzie myśleli że się naćpałem, podobno dziewczynom było mnie "szkoda" XD
-gdy absolutnie wszyscy poszli tańczyć i robić sobie zdjęcia ja zostałem sam przy stole. Wszyscy na siłę wyciągali mnie ale ja wiedziałem że to nie jest dobry pomysł
-kolega z klasy powiedział koło 2 w nocy "to może poprosisz [imię dziewczyny obok] do tańca, na co ona słysząc to nie odkrywając oczu od telefonu powiedziała "nie"
-o 4 rano byłem już tak pijany że się rozpłakałem XD

Po takich jak ja przyjeżdżają śmieciarki
#gownowpis #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GladWeHaveAnUnderstanding:

Kolega z klasy powiedział koło 2 w nocy "to może poprosisz [imię dziewczyny obok] do tańca, na co ona słysząc to nie odkrywając oczu od telefonu powiedziała "nie"


Przykro mi się zrobiło, ale ona zostanie później zalana przez sebe lub już została. Ty będziesz wolny. Też byłem sam na studniówce, ale p------e już te związki, przyjaźnie, wolę żyć samemu tym samym akceptować naturę samotnika. Nie mam od dłuższego czasu
  • Odpowiedz
@bihu: ile masz lat? Ja się pogodzilem, bo nic mojego stanu nie zmieni i wiem o tym. Nie ma co feelsowac. A życie może być naprawdę fajne idąc alternatywna strona.
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Nieśmiałość, pewność siebie, samoocena, lękliwość, strach przed porażką/oceną i można tak jeszcze długo wymieniać.

I w sumie to nie jestem w stanie stwierdzić czy ja lubię swoją samotność czy z braku laku już się po prostu do niej przyzwyczaiłem.
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Właśnie mam. Kiedyś miałem swoją paczkę, ale zaczęło mnie męczyć czyjeś ciągłe towarzystwo i "wychodzenie gdzieś". Teraz czasem mam tak, że najchętniej przesiedziałbym samotnie dłuższy czas, a raz wyszedłbym gdzieś z kimś nawet na całą noc.
  • Odpowiedz