Wpis z mikrobloga

Fajnie, że na mirko, jest tyle życzliwych i ciekawych osób. Na pewno nie wymienię wszystkich ale chciałbym wam wszystkim podziękować za tak ciekawe czy zabawne rzeczy, których się dowiaduję. Są tu tacy użytkownicy jak np. @Trollsky, który pokazuje rzeczy, którymi normalnie nawet bym się nie zainteresował, @Al_Ganonim i całe #astronomiaodkuchni wraz z wszystkimi Astromirkami, Mirki i mirabelki spod tagów #tworczoscwlasna, którzy tworzą ciekawe rzeczy i dzielą się nimi z innymi użytkownikami, @Niewierny_Mops i jego historie (mam nadzieję, że jeszcze coś napisze), @DemptD i #pracauisp, @Old_Postman i jego opowieści z czasów, kiedy był jeszcze listonoszem, @Gorti i #kosmiczneopowiesci, @pro666full, który robi zajebiste podsumowania naszych kadrowiczów pod tagiem #polskapilkaextra, Mireczki z pod tagu #grybezpradu, #lego, którzy zawsze podzielą się swoimi nowymi odkryciami i uprzejmie doradzą i wiele innych osób, dzięki którym codziennie chce się wchodzić na mirko i czytać ciekawe treści. Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz i przepraszam, że zawołałem chyba z 80% mirko, ale chciałem też wam pokazać, że są tu treści, dla których warto odwiedzać mikroblog :)
StormtrUper - Fajnie, że na mirko, jest tyle życzliwych i ciekawych osób. Na pewno ni...

źródło: comment_V6hWgb8bQToAUEiKNb8j5jvbZae4R65Q.jpg

Pobierz
  • 8