Wpis z mikrobloga

@Spake: @Szarobury_drut_kolczasty: @MrNice: Te odwieczne dylematy. Czy jeśli śmiechłem i dałem plusa a potem okaże się że OP repostował z reddita to muj śmiech już się nie liczy? Czy OP mogło chodzić tylko o to żeby przedstawić wiarygodną sytuację? Czy z każdym memem powinienem wszczynać dochodzenie i zastanawiać się czy into heheszki czy nie
Pobierz
źródło: comment_F9RmAcm8CjjgRsw5jAXKKLEWgBILOOI3.jpg
@Spake: To jest dobry sposób żeby w psie wzbudzić poczucie bezpieczeństwa. Ja mam trochę większego psa, który ma problemy z opanowaniem emocji (przez co trochę za bardzo się angażuje w obronę mieszkania (czyt. drze japę)). Żeby go uspokoić, owijamy go szalem w odpowiedni sposób (ale nie tak jak tu, że cały pies w rulon, tylko robimy mu takie jakby szelki z szalika). To go podświadomie uspokaja i często z bardzo pobudzonego
@abdonaty: No tak jest. Najpierw śmiechłam, dałam plusa. Pomyślałam: "fajny gość, ładnie bawi się z pieskiem. Pewnie jest opiekuńczy, odpowiedzialny, taki mąż". A póżniej czytam, że to wszystko kłamstwo, oszukał mnie dla plusów, zdradził zaufanie. #!$%@? CI W DUPĘ OP, ZABIERAM PLUSA