Wpis z mikrobloga

Zrobię coś czego tutaj się nie robi... A mianowicie nie będę narzekał na własne życie...
Mirki mam 31 lat, pracę w której się nie przemęczam ( 5 00 - 13 00) z perspektywą emerytury już za 15 lat. Dwa mieszkania kupione za gotówkę, w planach trzecie. W życiu robię to co lubię. Ludzie mnie szanują.
Laski jeszcze lecą na mnie, bo dbam o swoje ciało, nie ćpam, nie wyglądam jak troglodyta.
Chodzę na siłownie, saunę, #!$%@? drogie witaminy. Mam hajsu na koncie, że dwa lata nie musiałbym pracować.
Ale #!$%@? pracuje od 18 roku życia, nie studiowałem gówno kierunków.
Aha i mieszkam w Polsce, tej w której nikomu nic się nie udaje.
A Wy nadal narzekajcie na swoje #!$%@? życie.
Pozdro.
P.S Czekam na fale gównokomentarzy pOLAKÓW (w głowie mem z małpą)
#chwalesie #dobrezycie
  • 246
  • Odpowiedz
@goly8622: nie masz się martwić, ale piszesz o sobie, jaki to jesteś super, masz hajsu na dwa lata, dwa mieszkania, laski na Ciebie lecą, bo #!$%@? od 18 roku zycia. I robisz z siebie niewiadomo kogo, a jesteś po prostu facetem, który umie oszczędzać pieniądze w małej miejscowości. I tak jak pisałam, super gratulacje dla ciebie. Drażni mnie tylko, że Twój główny wpis może być mylący
  • Odpowiedz
@goly8622: o #!$%@? co ja czytam xD
typ ma się #!$%@? za boga życia a zarabia 4k, ma mieszkania po 88k i dzieli netflixa z tatą. Ja rozumiem, że takie są twoje standardy bycia wygrywem ale nie wywyższaj już się tak bo nie masz czym.
  • Odpowiedz
@Tosiek14: albo górnik albo ściemnia. Masz ograniczony krąg zawodów, w których emerytura jest tak szybko

W mundurówce nie zarobisz na dwa mieszkania bez kredytu. Może jeszcze marynarz i emerytura za granicą
  • Odpowiedz
A mianowicie nie będę narzekał na własne życie...


@goly8622: Oho, co z Ciebie za Polak???111!!
Pewnie ruski troll ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to cieszę się, że Ci się wiedzie :) Miło poczytać pozytywne informacje na portalu gdzie większość narzeka jak to ma źle (często osoby którym
  • Odpowiedz
@goly8622: nie ćpa, nie chla tylko oszczędza i to ma być życie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żartuję, fajnie że jesteś szczęśliwy ale jak już mówimy co można, a czego nie w Polsce, to #zagranico bez takiej dyscypliny można żyć o wiele lepiej.
Choć to oczywiście zawsze miło widzieć, że komuś się chce i daje sobie radę ale tu chodzi o to, że gdzie indziej
  • Odpowiedz
@szpongiel: ja wiem, źle dobrałem słowa, ale lubię czasem dodać troszke negatywny ton do mojej wypowiedzi, potem wyciągnąc popcorn i obserwowac gównoburzę. Jestem w pracy i mi się nudzi.... Potem wracam do życia i zapominam co pisałem.
  • Odpowiedz
Typowy wykop, facet jest szczęśliwy i radosny, i dzieli się tym ze światem. Ale nie, #!$%@? muszą swoje

Hurr w moim mieście za 88k to ledwo na waciki

Durr z moich podatkuw żyjesz a ja płacę tyle podatkuw

Patrzcie
  • Odpowiedz
@spiritoo: ale to jest moja rzeczywistośc, Twoja moze być zupełnie inna, nie mam ambicji gonienia za kasą, dobrze mi w moim świecie, a że się pochwaliłem, że odpowiada mi takie zycie jakie mam to już moja sprawa. A na gównoburze byłem przygotowany. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Aha i mieszkam w Polsce, tej w której nikomu nic się nie udaje.


@goly8622: Nie chodzi o to że w Polsce się nikomu nic nie udaje tylko w niej żal żyć czy jesteś biedny czy bogaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@goly8622: I co, z czystym sumieniem pozwalasz sobie na zabranie dziewczyny do restauracji i zapłacenie 300zł? Ile czasu później to sobie wypominasz?
A co z satysfakcja z pracy?

Przez te 10 lat zarobiłeś jakieś 350 tys zł., zakładam że nie zaczynałeś od zarobków 4 tys tylko stopniowo zwiększałeś. Jeśli od początku miałeś 4 000, wychodzi 480 tys zł. Pisałeś że masz dwa mieszkania - jedno za 88, drugie za 130,
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: może nie chodzi mu o emeryturę z ZUSu? Ja sam planuje pracować na etacie maks do 50.

Dwa mieszkania kupione za gotówkę, w planach trzecie. W życiu robię to co lubię. Ludzie mnie szanują.


@goly8622: Według mnie, przy obecnej stopie procentowej lepiej drugie mieszkanie (i kolejne) w kredycie i spłacić je w 5-8 lat, niż kupować za 100% kapitału teraz. Ale każdy robi jak uważa.
W dodatku jak kupujesz
  • Odpowiedz