Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj z kumplem, który ma żonę. Nie bzykał żadnej innej laski w życiu, jest jego pierwszą. On jest jej drugim... I koleś do dzisiaj, a jest z nią 7 lat po ślubie, ma straszne mentalne męki z tego powodu. Czasem sobie wyobraża jak ona temu ex robi loda albo wystawie tyłek na pieska :)

Ja #!$%@?ę. Chore.

Sam się teraz nad tym zastanawiam - czy dla facetów dziewictwo jest u kandydatki na żonę aż tak pożądane? Coś mi się wydaje, że to kwestia braku pewnej dojrzałości. Jak Wy to widzicie? :)

#seksy #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielki_prokrastynator: o zdanie musisz kobiet pytac ... ale duzo zalezy jak poprawadzisz rozmowe ... jesli zrobisz to zle to tak moze sie poczuc ... a przeciez nie o to chodzi.

Dziewczyna miala tylko 1 goscia przed Twoim kumplem ... nie jest to specjalnie duzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale rozumiem rozterki goscia.
  • Odpowiedz
@wielki_prokrastynator: tylko Mu pogratulowac ... teraz Jego Zona powinna kopnac Go w dupe ... takich rzeczy sie nie robi bedac z kims w zwiazku ... nie mowiac juz o malzenstwie ... pewnie predzej czy pozniej sumienie Mu nie wytrzyma i powie zonie o tym ... a potem juz z gorki do rozwodu ... szkoda ;/

meczy Go depresja w wyniku zdrady czy cos innego?
  • Odpowiedz