Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj z kumplem, który ma żonę. Nie bzykał żadnej innej laski w życiu, jest jego pierwszą. On jest jej drugim... I koleś do dzisiaj, a jest z nią 7 lat po ślubie, ma straszne mentalne męki z tego powodu. Czasem sobie wyobraża jak ona temu ex robi loda albo wystawie tyłek na pieska :)

Ja #!$%@?ę. Chore.

Sam się teraz nad tym zastanawiam - czy dla facetów dziewictwo jest u kandydatki na żonę aż tak pożądane? Coś mi się wydaje, że to kwestia braku pewnej dojrzałości. Jak Wy to widzicie? :)

#seksy #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo
  • 47
@SamChilders: Nie wierzę, że sam sobie z tym nie poradzi :) Próbowałem mu tłumaczyć, że skoro wiedział o jej przeszłości, to nie może teraz mieć żadnych pretensji. No ale on ma z tego powodu straszne jazdy, no myślałem, że go jebnę.

Ta jego żona jest dobra, serio, takie 9/10. Sam bym ją ruchnął :D

Biorąc pod uwagę, że ma na liczniku jego jako drugiego, to o niej bardzo dobrze świadczy moim
@wielki_prokrastynator: jak sie kogos kocha to chce sie ta osobe "na wylacznosc" ... nie dziwie sie, ze jest Mu zle z tym, ze On wczesniej nie mial nikogo w lozku a Jego zona tak.

Moze ma idealistyczne podejscie do zycia? Moze marzyl o romantyczej milosci albo o jednym partnerze do konca zycia?
@wielki_prokrastynator Oj, ciężki przypadek, w takim razie. Też się dziwie, że skoro ma do tego taki stosunek, a nie inny to chciał w ogóle jeszcze słuchać gdzie to robili :O a czy on ja za to obwinia, czy bardziej widzi swoj problem, ze nie moze tego przetrawic?
@kylasek: No OK, ale oni są świetną parą. Wyglądają #!$%@? jak z #!$%@? kolorowego magazynu. On by mogl walić codziennie inną laskę - no może codziennie nie, ale spokojnie może wybierać...
@alicemeow: Wydaje mi się, że już bardziej obwinia swoją głowę o te dziwne myśli... Jest dla żony miły i czuły, zachowuje się normalnie, ale strasznie go to męczy.
@NoAngel: OK :D