Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem za #!$%@? ludzi broniących #wardega
Zignorował pierwszy znak - nakazu skrętu w prawo
Zignorował drugi znak - zakazu wjazdu
stawiał opór podczas zatrzymania i się głupkowato przy tym cieszył do kamerki
A teraz płacz bo ktoś mu to wytknął.
#polskiyoutube #youtube
Tłumaczenie się tym ze dużo ludzi tam wjeżdża niczego nie zmienia, Ci ludzie tak samo jak Sylwester powinni oddać prawo jazdy. Jeśli się łamie 2 razy prawo w ciągu 5 sekund to dobrze by było zapisać się ponownie na kurs prawa jazdy.
Policjant go dusił? No trudno, co miał zrobić? Pogłaskać go po główce i po prosić by nie trzymał sztywno karku tylko wsadził ten łeb do samochodu? Inny by wziął ten łeb, jebnął o samochód i tyle XD
  • 72
@Asterling: Masz prawo jazdy? Jeździsz autem? Jeśli Ci się nie zdarzyło wjechać w obcym mieście pod jakiś zakaz, to chyba jeździsz tylko w niedziele z mamą do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Asterling: tylko gdy przechodzisz nie na pasach, albo na czerwonym świetle stwarzasz zagrożenie. A w tym wypadku wystarczyło by pouczenie. Ale właściciel obiektu musi kręcić biznes na nie świadomych kierowcach "gapach". Oh jakby wszyscy mieli poglądy na temat "regulaminów" to znaleźli by się Janusze którzy kupowali by sobie kawałek terenu i kasowali za przejście. Bo taki był "regulamin".
@Oskarek89: Nie chcę nawet wchodzić w te wojenki i sprawdzać kto jest tak zachłyśnięty nim, żeby go bronić.

Jedyne co zauważyłem to chłoptasia szukającego rozgłosu, czekającego na "akcję", liczącego na wyświetlenia. Bo przecież policja zła, prawo złe, a on to głos uciśnionego narodu.

Najbardziej mnie śmieszy, że nawet nie potrafił tak zmanipulować materiału, żeby chociaż na nim wyglądał korzystnie. Na własnym filmie, który i tak był cięty jak się tylko dało
@Oskarek89 ziomuś, nie żebym się chciał za wszelką cenę dopieprzyć bo nie o to mi chodzi, ale masz też wpis na ten temat pt. "jaki to znak to białe kółeczko", wiec pisz poprawnie - to jest "zakaz ruchu w obu kierunkach". Poza tym z meritum się zgadzam
@Oskarek89: to o co on właściwie płacze, bo ja nie w temacie i nie chce mi się nawet tej mordy oglądać xD btw. jeszcze nie widziałem, żeby jakiś "normalny" człowiek tam wjechał, każdy z nich okazywał się strasznie nieogarniętym sebixem, albo dziadkiem w Skodzie Felici