Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem za #!$%@? ludzi broniących #wardega
Zignorował pierwszy znak - nakazu skrętu w prawo
Zignorował drugi znak - zakazu wjazdu
stawiał opór podczas zatrzymania i się głupkowato przy tym cieszył do kamerki
A teraz płacz bo ktoś mu to wytknął.
#polskiyoutube #youtube
Tłumaczenie się tym ze dużo ludzi tam wjeżdża niczego nie zmienia, Ci ludzie tak samo jak Sylwester powinni oddać prawo jazdy. Jeśli się łamie 2 razy prawo w ciągu 5 sekund to dobrze by było zapisać się ponownie na kurs prawa jazdy.
Policjant go dusił? No trudno, co miał zrobić? Pogłaskać go po główce i po prosić by nie trzymał sztywno karku tylko wsadził ten łeb do samochodu? Inny by wziął ten łeb, jebnął o samochód i tyle XD
  • 72
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Myślę, że cała zadyma nawet nie jest o 80 zł czy mandat 100 zł, ale o sam fakt duszenia, zastosowania środków przymusu nieadekwatnych do zaistniałej sytuacji. Policjant mógł z łatwością założyć kajdanki w momencie wsadzania Wardęgi do samochodu. Rzucanie na ziemię i użycie takiego chwytu było w mojej ocenie nieuzasadnione.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: O Boże jak ja nie szanuję ludzi, którzy zaśmiecają wykop dramami. Obyście zgnili w pierdlu w Sztumie. Gdzie jak gdzie, ale na wykopie takie coś pisać? Ziomek nie jest Ci wstyd? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To bordo pisze, to w sumie się nie dziwię. Oni nie mają ani rozumu ani godności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: oczywiście duszenie gościa bo wysiadł z samochodu jest uzasadnione xDD
Po drugie dlaczego go wypuścili a nie zawinęli na komisariat? Skoro sytuacja wymagał użycia takich środków to powinien zostać aresztowany. Wrzucił oryginalne klipy i widać moment gdy go puszczają. Skoro nie został aresztowany to oznacza, że sytuacja nie wymagała użycia takich środków.

Cała sytuacja dotyczy tego, że Wardęga myślał że policja przyjedzie to wyjaśni się dlaczego ochroniarz żądał 80zł i nie pozwalał odjechać z tego parkingu. Skoro złamał regulamin to dlaczego po przyjeździe policji ochroniarz nie żądał tych 80zł? Powinien dostać mandat plus opłata skoro to wszystko jest zgodne z prawem.
Cała sprawa mi śmierdzi. Właściciele tego parkingu muszą mieć jakiś cichy układ z lokalną policją. Ochroniarz zatrzymuje kogoś a potem przyjeżdża policja i twierdzi, że ochroniarz wcale pana nie zatrzymał. Skoro nie zatrzymywał to po jaką cholerę on tam czekał?
O tym, że ochroniarz nie chciał dać paragonu nawet już
  • Odpowiedz
@repiv:

gościu on sam ze swojego drugiego kanału ma kilka-kilkanaście milionów wyświetleń miesięcznie i to bez wrzucania nowych filmów. Sporo wyświetleń zza oceanu więc kasa też większa niż z Polski. Ile kasy może dostać za ten filmik? 100-200 dolanów?


Dlaczego nie napiszesz, że nie jesteś w temacie, byłoby prościej ;) Wardędze od roku już nie wychodzą filmy, a że ma taki profil jak ma to nie może nimi srać. Zarobił
  • Odpowiedz