Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem za #!$%@? ludzi broniących #wardega
Zignorował pierwszy znak - nakazu skrętu w prawo
Zignorował drugi znak - zakazu wjazdu
stawiał opór podczas zatrzymania i się głupkowato przy tym cieszył do kamerki
A teraz płacz bo ktoś mu to wytknął.
#polskiyoutube #youtube
Tłumaczenie się tym ze dużo ludzi tam wjeżdża niczego nie zmienia, Ci ludzie tak samo jak Sylwester powinni oddać prawo jazdy. Jeśli się łamie 2 razy prawo w ciągu 5 sekund to dobrze by było zapisać się ponownie na kurs prawa jazdy.
Policjant go dusił? No trudno, co miał zrobić? Pogłaskać go po główce i po prosić by nie trzymał sztywno karku tylko wsadził ten łeb do samochodu? Inny by wziął ten łeb, jebnął o samochód i tyle XD
  • 72
  • Odpowiedz
@Oskarek89: #!$%@?, wiele razy widziałem stojąc na dworcu w Krk, że ktoś wjechał na płytę, ale dziwnym trafem nigdy nikogo nie dusili

@hammerzeit hehe to samo mówię mirkow co robią wykop na temat reklamacji,że ja sobie radzę, a jednak ciągle tysięce wykopkow robi gorące. Widać bycie debilem ma różne poziomy
  • Odpowiedz
@vasil: ale co tu jest do życzenia, obejrzyj film. Odmówił mandatu, wysiadł z samochodu, stawiał opór, potem gdy go chcieli zabrać znowu się postawił i głupio się śmiał do kamery co sam wrzucił.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: mnie to nagranie utwierdziło tylko w przekonaniu, że policja nie rozwiązuje spraw tak, żebyś kiedykolwiek powiedział, że to porzadna służba jak strażacy. Przyjechać, #!$%@?ć mandat, zamknąć, siłą doprowadzić do porządku. No złamał przepisy, zachował się jak gówniarz, w dodatku nie miał styczności po raz pierwszy, ale sytuacja sama w sobie dość stresująca, cieć zarząda opłaty do ręki, a gdyby tak chciał 1000zł?

Jeszcze mogłeś dopisać, że szkoda, że nie
  • Odpowiedz
@Oskarek89 ale boli dupa oskarek prawda? Cała zadyma nie jest o to, że tam wjechał tylko 80 PLN sam mówił, że miał prawo odmówić mandatu to zrobił to ale jak mu przyjdzie pismo z sądu to zapłaci nikt go nie broni, CHODZIŁO O ROBIENIE NIESWIADOMYCH LUDZI NA HAJS może z dużych zrozumiesz ten ochroniarz dlaczego odrazu nie informował policji o złamaniu przepisów tylko zadał kasy?? Św Szymon widzi...
  • Odpowiedz
@veranoo:

Masz prawo jazdy? Jeździsz autem? Jeśli Ci się nie zdarzyło wjechać w obcym mieście pod jakiś zakaz, to chyba jeździsz tylko w niedziele z mamą do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


niezły z ciebie idiota xD
  • Odpowiedz