Wpis z mikrobloga

Pielęgnacja włosów odbyta. #wlosy #wlosyboners #kosmetyki #rozowepaski i nie tylko
1. Olejowanie (30 minut)
a) skóra głowy masaż olejem musztardowym (rewelacja na porost włosów, świetna konsystencja do masażu, lekko rozgrzewa więc miły uczuć)
b) długość włosów olej z nasion malin (olej wielonienasycony, czyli powinien ładnie wygładzać i tak też się stało)
2. Emulgowanie oleju + włosing (10 minut)
a) zmycie oleju wodą i "umycie" odżywką Balsam Rokitnikowy Karelia Organica (lekko proteinowa, jeden delikatny quat daleko w składzie, więc fajnie na puszystość, sypkość i objętość)
b) wczesanie tegoż balsamu, zawinięcie w folię spożywczą #wlosing
3. Mycie (5 minut)
a) umycie 1x rozwodnionym szamponem Vianek Normalizujący (polecam, cudowna konsystencja i świeży uczuć na skórze głowy dzięki olejkowi eukaliptusowemu w składzie)
b) wczesanie odrobiny odżywki Biovax Naturalne oleje, która fajnie wygładza dzięki zawartości Quaternium-87 w składzie.
4. Wykończenie
a) wcierka Vianek normalizująca, podbicie świeżości dostarczonej szamponem, nawilżona skóra głowy
b) serum Gliss Kur Daily na końcówki.
Polecam ten styl włosingu.
wwwlosy_pl - Pielęgnacja włosów odbyta. #wlosy #wlosyboners #kosmetyki #rozowepaski i...

źródło: comment_RvcNralMcphdQ3KJw2B9TuBLeZiancGe.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Formidable: nie wiem jeszcze, co rozumiesz pod pojęciem sponsoring strony xD tak, mam stronę, kanał, sklep z kosmetykami do włosów elo. Jak ktoś chce to niech wbija, jak nie to i tak staram się odpowiadać tutaj na wszystko związane z włosami bec

@lubieplacki123: na grupie włosing mieliśmy już przypadki brodzingu (olej na brodę/odżywka + folia spożywcza i/lub szalik). Włosy na brodzie to trochę inna struktura, wydaje mi się,
  • Odpowiedz
@wwwlosy_pl: ja już ogladam twoj trzeci filmik w tym momencie ale do mojego problemu jeszcze nie dotarłam wiec cie zapytam tutaj z racji tego że jeszcze siedzisz po nocy :D

kołtunienie się włosów, mam włosy do pasa i mam ich dużo, już chwilę po wyszczotkowaniu (używam tangle tezzera) plączą się a po kilku godzinach same z siebie robią się kołtuny (a po nocy to już masakra), oczywiscie odżywek żadnych nie
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: czilaut jakby było więcej to odpowiem rano :D polecam mgiełkę silikonową albo serum silikonowe. Z mgiełek super jest lotion Anti Age z Marion, Marion Termoochrona, Dove Oil Nourishing. Ważne, by były bez protein.
Szampon powinien teoretycznie pomagać bo ma silikony w składzie. Ale na końce może nie dopływać, tak więc dawałabym mgiełkę, albo jakieś serum silikonowe. Z najłatwiej dostępnych - Bioelixire Argan Oil, ten co ja dzisiaj dałam -
  • Odpowiedz
@Bastsex: wiesz, producent to sobie może nazwać i ANTYWŁOSOWYPADATOR LVL OVER 9000 ODSIWIANIE ODŁYSIANIE i to nie ma znaczenia, bo liczy się tylko skład. Na tej samej zasadzie Kallos Color nie ma nic wspólnego z farbowaniem :D strzelam że przypasuje bo ma w składzie odrobinę oleju lnianego i nie ma silikonów
  • Odpowiedz
@Formidable: spoko i tak się długo trzymałam i nie planuję hardkorowego spamu, jak komuś mało to odszuka moje codzienne włosingi :D bardziej wolałabym wrzucać jakieś spisy dobrych/złych składników, triki włosowe tego typu
  • Odpowiedz
Ważne, by były bez protein


@wwwlosy_pl: a to jeszcze o to zapytam, czemu proteiny są takie złe? własnie oglądam twój filmik o pielęgnacji włosów zniszczony rozjaśnianiem i tam polecasz rózne produkty z proteinami i nie rozumiem za bardzo o co chodzi z tymi proteinami, na co są dobre na co złe, w jakim produkcie są dobre w jakim nie?
  • Odpowiedz