Wpis z mikrobloga

Pielęgnacja włosów odbyta. #wlosy #wlosyboners #kosmetyki #rozowepaski i nie tylko
1. Olejowanie (30 minut)
a) skóra głowy masaż olejem musztardowym (rewelacja na porost włosów, świetna konsystencja do masażu, lekko rozgrzewa więc miły uczuć)
b) długość włosów olej z nasion malin (olej wielonienasycony, czyli powinien ładnie wygładzać i tak też się stało)
2. Emulgowanie oleju + włosing (10 minut)
a) zmycie oleju wodą i "umycie" odżywką Balsam Rokitnikowy Karelia Organica (lekko proteinowa, jeden delikatny quat daleko w składzie, więc fajnie na puszystość, sypkość i objętość)
b) wczesanie tegoż balsamu, zawinięcie w folię spożywczą #wlosing
3. Mycie (5 minut)
a) umycie 1x rozwodnionym szamponem Vianek Normalizujący (polecam, cudowna konsystencja i świeży uczuć na skórze głowy dzięki olejkowi eukaliptusowemu w składzie)
b) wczesanie odrobiny odżywki Biovax Naturalne oleje, która fajnie wygładza dzięki zawartości Quaternium-87 w składzie.
4. Wykończenie
a) wcierka Vianek normalizująca, podbicie świeżości dostarczonej szamponem, nawilżona skóra głowy
b) serum Gliss Kur Daily na końcówki.
Polecam ten styl włosingu.
wwwlosy_pl - Pielęgnacja włosów odbyta. #wlosy #wlosyboners #kosmetyki #rozowepaski i...

źródło: comment_RvcNralMcphdQ3KJw2B9TuBLeZiancGe.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@RocketQueen: od czasu ogarnięcia pielęgnacji przy długich włosach, wszystko zajmuje mi właśnie około godziny co 2-3 dni. Kiedyś samo czesanie mi tyle zajmowało bo kołtun był jak na miłośniku polskiego rege (,)
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: zależy co, ale przykładowo olej musztardowy bardzo polecam. Serię normalizującą z Vianka (szampon i wcierka) testuję na niebieskim i mogę zdać relację. Na męskie krótkie włosy dawałabym tylko inną odżywkę, taką zupełnie bez quaternium i silikonów.
  • Odpowiedz