Wpis z mikrobloga

Jaki nowy samochód do 43-45 tys. możecie polecić? Nie mam wielkich wymagań. Rzadko jeżdżę więcej niż 100 km za jednym razem. Ok. 25 tys. km rocznie. Tani w eksploatacji (lpg, najlepiej fabryczny, choć nie koniecznie), tanie części, co najmniej 105 koni i hatchback. Myślałem nad jakąś #skoda fabia, #toyota yaris, #fiat panda albo #dacia. #motoryzacja
  • 31
  • Odpowiedz
sam sprawdziłeś (...)


@kmds: po co mam to sprawdzać skoro samochód nie przeszedł weryfikacji już na etapie zdjęć?

Całą resztę robiłem sam w ASO za co i tak zapłaciłem mniej niż pośrednikowi któremu i tak przecież nie zależy na jakości swojej pracy a na prowizji. Generalnie nie widzę sensu korzystania z takich usług, to tylko krok wyżej nad typowymi handlarzynami i jest to sensowne rozwiązanie tylko w przypadku gdy ktoś
  • Odpowiedz
@kmds: Nie to żebym pracował w salonie Skody ;) ( ͡º ͜ʖ͡º) 1.0MPI to samochód do floty Sieci sklepów Żabka, żebyś mógł jajka przewieźć bez obaw że się stluką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kongoh44: jeśli zależy ci na taniości to kup sobie 3-4 letnią Mokke albo Cruza za około 30k, będziesz miał ponad 100koni(w Cruzie hatchu robi robotę, Mokka znów bardziej wygodna), za zaoszczędzone pieniądze zrób DOBRY gaz, zakup zajebiste opony, wymień wszystkie filltry i płyny eksploatacyjne i gwarantuje Ci, że zostanie ci jeszcze na jakaś fajną modyfikację dolotu ew. wydechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kongoh44: Fiat tipo się nada, całkiem dobrze wygłuszony. Jak nie potrzebujesz dużego auta to polecam Kia Picanto 1.2 benzyna. Silnik bardzo dynamiczny (auto lekkie), mało pali a za 45 dostajesz praktycznie full wypasa (grzane dupy, grzane łapska, stacja multimedialna, kamera cofania)
  • Odpowiedz
@kongoh44 ja polecam Ci skode, jak sie dobrze pokręcisz to znajdziesz coś z tsi. Sam byłem przeciwnikiem skody, ale yaris np. niby 100 KM a wcale nie jechał, kia rio silnik muł nie chciało to się odpychać. Fiat tipo świeża konstrukcja, mogą wystąpić choroby wieku dziecięcego. Fabia fajnie sie prowadzi, do tego jeden z wiekszych bagaznikow w klasie B. Jak narazie nie narzekam na tsi, a wręcz powiem że jestem pozytywnie
  • Odpowiedz
@mariusz_and: ja zawsze byłem przeciwnikiem Skody, poprzednie modele wyglądały jakby miały wnętrze sprzed 10-15 lat. Po prostu był odpowiednikiem VW dla nieco uboższych. Obecnie Skoda trzyma standard VW i nadal jest jakieś 20% tańsza :)
  • Odpowiedz