Wpis z mikrobloga

@El_Duderino o c--j! Ziemkiewicz znęcający się nad jakimiś naprutymi śpiochami na ulicy. Tego jeszcze nie grali xD
Widzę oczyma wyobraźni jak marynarkę sobie upieprza wymiocinami i gównem tylko po to, by jakiegoś zgona do fosy miejskiej wrzucić.
Jakieś jeszcze projekcje? Umilisz mi podróż.
  • Odpowiedz
@Flypho: @pablo397: @Szaman_plemienia_tatamahuja: Jak mieszkałem trochę na Malcie i co weekend szedłem ostro imprezować, to nawet widziałem zażygane Brytyjki śpiące na sobie. Ogólnie w 90% przypadków jak ktoś leżał pijany to Wielka Brytania a jak dziewczyna to chyba 100%. A wcale nie są największą grupą turystów...
  • Odpowiedz
@pablo397: 1 wyjazd do Londynu, dzielnica Camden.

Prawie na głównej ulicy wdziałem grupkę w opór pijanych, młodziutkich Azjatek rozłożonych przy krawężniku. Jedne żygały, inne spały.

Wydaje mi się, że co kraj to obyczaj xd
  • Odpowiedz
@El_Duderino powinieneś napisać "nie potrafisz czytać ze zrozumieniem". Nienawiść do publicystów wynika z tego, że zazdrościsz im umiejętności pisania?

Dobra, to co złego mnie spotka, jak n------y spotkam Ziemkiewicza na ulicy?
  • Odpowiedz
@El_Duderino ty na serio? XDDD Myślisz, że pan Rafał biega po ulicy i rucha upite laski, które leżą w rynsztoku? Kontekst panie pajac, kontekst. W tych tweetach Ziemkiewicz mówi o sytuacji, gdy kobieta jest w pełni przytomna i pod wpływem alkoholu sama ciągnie do łóżka, a nazajutrz tej głupoty żałuje i posądza faceta o g---t. Bynajmniej nie chodzi o dymanie szlaufów na śpiocha. No, ale taka wizja przeszła Ci jednak przez
  • Odpowiedz
Anglia pijaństwo i upodlenie młodych kobiet. Byłem w Rosji to dla porównania to między Londynem, a Petersburgiem, Warszawą, Antwerpią jest wielki kontrast. Obrzygane, wulgarne i głośne Karyny Albionu - bardziej kole w oczy niż bezdomni rumuńscy cyganie na ulicach Warszawy w '92
  • Odpowiedz
ty na serio? XDDD Myślisz, że pan Rafał biega po ulicy i rucha upite laski, które leżą w rynsztoku? Kontekst panie pajac, kontekst. W tych tweetach Ziemkiewicz mówi o sytuacji, gdy kobieta jest w pełni przytomna i pod wpływem alkoholu sama ciągnie do łóżka, a nazajutrz tej głupoty żałuje i posądza faceta o g---t. Bynajmniej nie chodzi o dymanie szlaufów na śpiocha. No, ale taka wizja przeszła Ci jednak przez myśl, co
  • Odpowiedz
@El_Duderino nie chcę niczego imputować. Po prostu zwróciłem uwagę jak p------e wyobrażenie masz o innym człowieku na postawie idiotycznych wniosków, jakie wyciągnąłeś z wypowiedzi, której kontekstu nie rozumiesz, albo intencjonalnie nie chcesz zauważyć. Część użytkowników nazwałaby to tworzeniem chochoła, ja to nazwę debilizmem, który ma uzasadniać sianie fermentu.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Chłystek to nie wyzwisko. Polecam słownik PWN.

chłystek lekcew. «młody, niepoważny człowiek»


Ale dla ciebie widzę to nie ma różnicy, bo kultury masz tyle co twój idol, "pan Rafał, publicysta, któremu zazdroszczą umiejętności pisania".

Haha.
  • Odpowiedz