Wpis z mikrobloga

@pablo397: Mysle, że u nas się tego nie widzi, bo raz że kobiety u nas inni ludzi bardziej szanują i chcą im pomóc, albo najczęściej kobiety idą z innymi osobami i sobie wzajemnie pomagają :)
  • Odpowiedz
@sidhellfire:
Zresztą kolejna niechlujność logiczna, typowe dla wyznawców narcyza Ziemkiewicza i jego popisów, niby wyzywać to źle, ale sam piszesz, że wyzywasz, bo ja to (rzekomo) zrobiłem. xD Jak to mówi młodzież, TOP KEK, panie Kali. Pilnuj krów.
#fucklogic
  • Odpowiedz
@El_Duderino jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Nie okazujesz szacunku, to nie oczekuj go.
Ponadto daruj sobie to pitolenie po tym jak obnażono twoją głupotę. Nie lubię, jak się zwraca do mnie pogardliwie i oskarża mnie o manipulowanie, a zwłaszcza z ust takiego błazna.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Najśmieszniejsze to było jednak twoje wypominanie złego szyku zdania, gdy sam popełniłeś masę błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Widać dużo od Ziemkiewicza się nauczyłeś.

jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.


XDXDXDXDXDXDXDXD
  • Odpowiedz
@El_Duderino Ja nie kreuję się na speca z językoznawstwa, ale moje wypowiedzi są jasne do zrozumienia i w przeciwieństwie do Twoich poparte logiką.
No i konsekwentne - miałeś uciec po porażce z potkulonym ogonem, jednak ciągle szczekasz.

Za miałki jesteś. Ja uciekam, bo pyskówka nie zmierza do celu w przeciwieństwie do mojego autokaru. Miłego wieczoru i pomyślunku na przyszłość.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Po czym? Porażce? Ach, no tak, zapomniałem, że dla ciebie internet to pole do zwycięstw. Mama nadzieję, że "epickich". xD A dalej typowy bełkot chama, obrazić i potem życzenia składać. Widać, że się dużo od tego "pana Rafała" nauczyłeś.
  • Odpowiedz
@#!$%@? raz tylkp wyszlam na miasto i to co ujrzalam mi sie nawet nie snilo, laski bez butow, ludzie leżący na chodniku jak foki na plaży co je woda wyrzuciła, przewracali sie w wlasnych wymiocinach, paskudztwo
  • Odpowiedz
@mojeszczerekonto: jestem tam co weekend. Jeżdżę na uberze. A kiedyś co tydzień na imprezy i nigdy nie widzialem samej #!$%@? typiarki śpiącej na krawężniku. Za dużo tam służb, i po chwili by ją ktoś ściągnął. Poza tym - u nas kultura jest taka, ze jak facet widzi samą kobietę to raczej jej pomaga, a nie zostawia samą.
  • Odpowiedz