Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pablo397: @#!$%@?:
Bo w UK, wbrew propagandzie wykopowej, jest przeważnie bezpiecznie. Tam zaśniesz na ulicy i jest mała szansa, że jakiś kretyn ci będzie chciał coś zrobić. W Polsce większa szansa, że trafisz na jakiegoś Ziemkiewicza albo na sebków, którzy cię, hehe, dla żartu do wody wrzucą. Była nawet taka sprawa, że bezdomnego do wody wrzucili za piątaka.

I skoro jesteśmy przy porównaniach, kto co widział w Polsce a UK, w
  • Odpowiedz
  • 0
@pablo397 na każdym festynie, dni miast i pod klubem taki widok to przynajmniej na Śląsku standard.. ale właśnie to Śląsk( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

Jeśli chodzi o wyspy to bardziej mnie dziwi że ktoś jej tej pizzy nie #!$%@?ł

Czo? Przecież w UK (a przynajmniej w Londynie) pełno niedokończonego albo wręcz ledwo zaczętego jedzenia się wala na ulicach. Aż żal patrzeć.
  • Odpowiedz
@pablo397: Tak, widziałem śpiące w zgonie kobiety i mężczyzn po imprezach na chodnikach, trawnikach i w krzakach w rejonach typowo klubowych. Chore. Co prawda nie w takiej ilości jak w UK ale widziałem.
  • Odpowiedz
Bo w UK, wbrew propagandzie wykopowej, jest przeważnie bezpiecznie


@El_Duderino: ta, przeważnie bezpiecznie, aż nie trafisz w pobliże dzielnicy Pakistańczyków.

Statystyki jakoś tego bezpieczeństwa nie oddają.
  • Odpowiedz
tak #!$%@?ąc od tej konkretnej sytuacji - ktoś widział takie rzeczy (pijana dziewczyna śpiąca na ulicy) w polsce? bo jak żyje 31 lat na tym świecie to czegoś takiego nie widziałem, a trochę imprez w życiu zaliczyłem...


@pablo397: imprezy w piwnicy się nie liczą.

wypok 2017

>zobacz zdjęcie podpisane TO W UK

>bierz za pewnik, że w związku z tym to musi być w UK

>źródło informacji: podpis pod obrazkiem

>seems
  • Odpowiedz
tak #!$%@?ąc od tej konkretnej sytuacji - ktoś widział takie rzeczy (pijana dziewczyna śpiąca na ulicy) w polsce? bo jak żyje 31 lat na tym świecie to czegoś takiego nie widziałem, a trochę imprez w życiu zaliczyłem...


@pablo397: Brudstok się liczy?
  • Odpowiedz
ta, przeważnie bezpiecznie, aż nie trafisz w pobliże dzielnicy Pakistańczyków.


@Tical25: Poniżej nagranie jak "strasznie" jest w tych muzułmańskich dzielnicach w UK. Normalnie bez głowic termojądrowych radzę nie wchodzić.
Zieeew - > ta, przeważnie bezpiecznie, aż nie trafisz w pobliże dzielnicy Pakistańczy...
  • Odpowiedz
no wlasnie nie maja, tylko wszystko co robia tylko pogleboa problem. Prohibicja w weekendy, krotko czynne puby, mnostwo akcji antyalko a jednoczesnie tylko tam widzialem zgrzewke piwa w systemie buy1get1 free...


@test_user: Że jak? w UK wprowadzili weekendową prohibicję?
  • Odpowiedz
Poniżej nagranie jak "strasznie" jest w tych muzułmańskich dzielnicach w UK.


@Zieeew:

wrzuć nagranie wyjątkowej sytuacji

sugeruj, że ten wyjątek jest regułą

profit?

profitu brak, robisz z siebie debila.
  • Odpowiedz