Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do sportowych świrów spod tagów #mikrokoksy #silownia
Czy jest szansa zbudowania trochę mięśni trenując z głową bez specjalnej diety i sztywnych makrosów?
Jestem świadomy, że do wzrostu masy potrzebuję dokładać kilogramów i ćwiczyć regularnie. Coś tam wiem.
Ale co jak będzie stagnacja przez zbyt małą liczbę żarcia, białka etc?
Nie musi być dużo tych mięśni, zarysowane mięśnie bez kabli waskularyzacji itp.
Tak, aby czuć się lepiej i atrakcyjniej nie tylko dla siebie.
Żadnych supli od pseudonaturali bo to nabijanie kabzy. Świetne białka od WK, w sam raz dla gimbazy... Błagam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niestety, nie stać mnie na wynajmowanie pokoju, ogólnie mówiąc życie samemu i jeszcze jeść za prawie 1 000zł/miesięcznie.
Zresztą, jak można walić prawie kilo kury dziennie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, wiem hasztakbulkpowders, ale wiecie o co mi chodzi.
Piszę z anona bo tutaj to każda zarabia minimum 15kprogramisty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestem świadomym pożeraczem jedzenia, zamiast frytek w maku kupię sobie ziemniaki i upieke itp.

I jak takie ćwiczenia ma się do wieczornego drinka/lampki wina z różowym? ( ͡ ͜ʖ ͡) Z tym może być problem, lubimy zjeść jakiś makaron z czymś i sączyć jednego drinka cały wieczór, mi nic nie jest a ona i tak już zawsze "ma dość".

Nie besztajcie mnie za te hasztaki na początku, nie pytam w jakich cyklach brać monohydraNt i czy mi potrzebny odblok.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
@Lajceps: Co nie zmienia faktu, że ziemniaki mają ten indeks wysoki i lepiej zastąpić je np. brązowym ryżem. Sam #!$%@? ostatnio sporo ziemniaków, o ile nie jest się zawodowcem nie ma co za bardzo szaleć z dietą imo.
@Dusk_Forest77: @Lajceps: ziemniaki to gówno bo mają dużo błonnika i musisz zjeść 4razy tyle ziemniaków co ryżu aby mieć kcal. 200g ryżu na raz #!$%@? bez problemu ale prawie kilograma ziemniaków już nie a kcal tyle samo.
@AnonimoweMirkoWyznania: na jedzenie nima, a na wino już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 1000zł na miesiąc da się spokojnie ułożyć dietę i pójść na siłownię jak człowiek, wiem bo mi nieraz zostało niewiele więcej po opłaceniu pokoju jak studiowałem.

@ethics: na redu w sam raz. Albo jak ktoś ma mentalność opasa jak ja. A poza tym, że mają