Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do sportowych świrów spod tagów #mikrokoksy #silownia
Czy jest szansa zbudowania trochę mięśni trenując z głową bez specjalnej diety i sztywnych makrosów?
Jestem świadomy, że do wzrostu masy potrzebuję dokładać kilogramów i ćwiczyć regularnie. Coś tam wiem.
Ale co jak będzie stagnacja przez zbyt małą liczbę żarcia, białka etc?
Nie musi być dużo tych mięśni, zarysowane mięśnie bez kabli waskularyzacji itp.
Tak, aby czuć się lepiej i atrakcyjniej nie tylko dla siebie.
Żadnych supli od pseudonaturali bo to nabijanie kabzy. Świetne białka od WK, w sam raz dla gimbazy... Błagam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niestety, nie stać mnie na wynajmowanie pokoju, ogólnie mówiąc życie samemu i jeszcze jeść za prawie 1 000zł/miesięcznie.
Zresztą, jak można walić prawie kilo kury dziennie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, wiem hasztakbulkpowders, ale wiecie o co mi chodzi.
Piszę z anona bo tutaj to każda zarabia minimum 15kprogramisty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestem świadomym pożeraczem jedzenia, zamiast frytek w maku kupię sobie ziemniaki i upieke itp.

I jak takie ćwiczenia ma się do wieczornego drinka/lampki wina z różowym? ( ͡ ͜ʖ ͡) Z tym może być problem, lubimy zjeść jakiś makaron z czymś i sączyć jednego drinka cały wieczór, mi nic nie jest a ona i tak już zawsze "ma dość".

Nie besztajcie mnie za te hasztaki na początku, nie pytam w jakich cyklach brać monohydraNt i czy mi potrzebny odblok.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Można bez liczenia, szczególnie na koksach. Bez koksów też, ale nie licz na spektakularne wyniki, wiele zależy od twojej genetyki. Ja tam nie lubie się #!$%@?ć w liczenie każdego grama BWT, jedynie o białko dbam, węgle na oko. Dieta jest bardzo ważna na redukcji, jeśli chcesz zjechać z tkanką tłuszczową bardzo nisko, a utrzymać jak najwięcej mięśni. PS Ziemniaki to gówno, dużo lepszy będzie ciemn ryż, kasze czy makaron pełnoziarnisty.
@ethics: czytaj że zrozumieniem. On nie chce być koksem tylko dobrze wyglądać dla siebie. Gowno prawda. Jak dobrze się odżywia i geny mu pomogą to będzie wyglądał lepiej bez liczenia.