Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie w tym kraju to luźne podejście do alkoholu.

Przecież p--o to nie a-----l. Jeżdżę do pracy tramwajem o 6 20. Piw otwieranych w trakcie jazdy jest kilka. Wsiada Janusz, Seba i in. i otwierają j----e p--o. O 6 30 piją p--o w komunikacji miejskiej. Patologia.

#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta otaguje miasto żeby nikt nie myślał że to sosnowiec xd #szczecin #gorzkiezale
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

większość osób tutaj nie ma nic przeciwko ,


@encore26: Policz jeszcze raz.

Ja nie widzę w tym nic złego, a Ci co się spinają do tego niech zluzują majty , i Ty też byś mogła bo chyba Cie ciśnie kupa xD skoro przyczepiłaś się o to sranie .


Oho. Zapomniałeś mnie jeszcze zwyzywać żeby udowodnić bardziej, że mam rację :)
  • Odpowiedz
@anczej_bulwa

To prawo jest martwe dlatego, że ludzie to akceptują.


Nie, to prawo jest martwe bo jest prawem głupim. Jeżeli ktoś zamiast kawy czy wody, chcę się napić spokojnie piwa i nie ma z powodu wielkich protestów to dlaczego nie? To samo z piciem alkoholu na dworze, skoro nikt nie śmieci, nie wydziera się, nie niszczy śmietników to czemu nie?
Naprawdę w innych krajach to działa, więc dlaczego nie w Polsce?
  • Odpowiedz
No i robisz k---ę z logiki.

Jeśli większości ludzi nie przeszkadzałoby powiedzmy zabijanie bezdomnych to też mamy zluzować majty, bo jest na to społeczne przyzwolenie?


@anczej_bulwa: Moje pytanie brzmiało czy widzi różnicę w wypiciu piwa do zesrania się w tramwaju . Ty to podciągnąłeś jeszcze do zabijania bezdomnych . Wykop mnie przeraża
  • Odpowiedz
  • 9
@to_jest_chyba_kurcze_zart od tego się zaczyna,nadal jest to bycie podludziem,czy jakbym srał w komunikacji miejskiej ale tylko trochę,i nie codziennie to było by ok?

Nie przesadzajmy.A-----l w środkach komunikacji miejskiej to alkoholizm i tyle,chcesz wypić,pij w barze/domu.
  • Odpowiedz
od tego się zaczyna,nadal jest to bycie podludziem


@Rain_: Widzisz , wrzucasz wszystkich do jednego worka , żyjesz stereotypami , czasem warto spojrzeć trochę szerzej
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Każdy może mieć swoją opinię czy to prawo jest głupie czy nie. Ale nadal jest prawem, a prawo należy przestrzegać.
Są osoby, które teraz wydzierają się i niszczą śmietniki, więc dlaczego mam uważać, że byłoby inaczej jakby to prawo zmienili?
To, że coś funkcjonuje w innym kraju nie znaczy, że będzie dobrze funkcjonować u nas. To tak nie działa.
Już pisałem, że dla mnie jedno p--o w miejscu publicznym
  • Odpowiedz
  • 1
@encore26 stereotypy to mają w sobie,że się sprawdzają :) Jeśli ktoś musi walnąć kawę ale koniecznie z rumem to znaczy,że się zaczyna,tak samo z hehe piwerkiem.
  • Odpowiedz
  • 3
@encore26 nadal jest to patolka,w takich Czechach p--o to napój orzeźwiający,ale mimo mojej dobrej znajomości kraju i zachowań ludzi tam mieszkających,nie kojarzę bym chociaż raz trafił na kogoś łojącego bro w komunikacji miejskiej,kulturalnie na ławeczce w parku ok,ale nie w małej ,zamkniętej przestrzeni gdzie można być natarczywym wobec innych.
  • Odpowiedz
Ide spac jestem po nocce , wypilem wlasnie p--o ze znajomym z pracy w miejscu publicznym na odchodne, zasypiam jako podludz i alkoholik wg.wykopowego toku myslenia kilku s--------n xD bajo.
  • Odpowiedz
@Rain_

od tego się zaczyna,nadal jest to bycie podludziem


Czyli chcesz mi powiedzieć że - WIADOMO, ZACZYNA SIĘ OD PIWKA W AUTOBUSIE A KOŃCZY NA LITRZE WÓDY I BICIU DZIECI?
  • Odpowiedz