Wpis z mikrobloga

@Ratusz1: Nie znalazłem taniej, jeśli widzisz to gdzieś taniej daj linka, nie znam się na konsolach bo wyznaje #pcmasterrace więc może to wcale nie jest okazja ale wolę przekleić ofertę z cebuladeals jeśli wygląda na legitną niż żeby komuś okazja miała uciec sprzed nosa. Jeśli znalazłeś gdzieś taniej to daj linka jednak ja po szybkim googlowaniu nie znalazłem.
@Axiss: domyslam się że nie warto iść w starą generację jednak może ktoś z jakiegoś powodu chce iść w to to proszę bardzo, ja mu tylko przeklejam link z tagu #cebuladeals z pominięciem spamu, mnie by interesowało gdyby @Ratusz1: lub @grucha_88 dali link do tańszej oferty, wtedy usunąłbym wpis, niestety komentarze typu "drogo" bez linka nic nie wnoszą bo nie znam się na wszystkim i nie w każdej kategorii jestem
W 2013 kupilem uzywke x360, 2 pady plus gry za 350zl na alledrogo (oczywiscie pelne okablowanie, dysk itp), dlatego mowie ze drogo bo juz wtedy kosztowala mniej uzywka a mysle ze w 2017 wydawac 450zl na sprzet bez nowych gier to przesada jak mozna kupic ps4 za 700zl na olx
@Ratusz1: Nie oceniam opłacalności zakupu bo nie o to chodzi w tym tagu z mojego punktu widzenia w ogóle bym nie kupił konsoli ale może ktoś chce więc daje linka. Myślałem że wiesz że gdzieś obecnie można to kupić taniej, skoro nikt nie wstawia takiego linku to zostawiam ten wpis.
@cup12552:

komentarze typu "drogo" bez linka nic nie wnoszą


Nie wiem czy wnoszą czy nie wnoszą, ale płacić 450 zł za 12 letni sprzęt to już nawet nie jest #cebuladeals tylko #januszdeals bo doslownie pierwszy lepszy link z allegro czy olx pokaże bezsens tej oferty. Tak samo z absurdalną ceną PS3, w sklepach są po 600-900 zł, (tak, do dziś!) a na aukcjach stoją za cenę butelki dobrej wódki...

Nie czepiam