Wpis z mikrobloga

Jak prosiłem żeby nozykiem tapicerkim poucinala piankę z okien to stwierdziła że ona nie będzie tego robić... To jak prosiłem żeby pozamiatac to mi powiedziała że sprzątaczka nie jest......

@sieczkobrzeczek: to kim była w takim razie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wnioskuję że księżniczką.
AMA to może nie ale możesz opisać bo ciekawe :)

te 600 złotych to tylko jakaś część jaka wydaje na gowniaka ;-)

to super ale ciekawi mnie czemu sąd tak mało zasądził bo z tego co piszesz to biedny nie jesteś. aha, no w sumie jeśli tam wykazałeś że wydajesz też to spoko, oni
  • Odpowiedz
  • 1
@noelo_cohelo no właśnie przed i po ślubie się starała i ogólnie była super a jak się młody urodził to się wszystko odmienilo nie wiadomo czemu.
Co do siostry to poprostu zamieszkała z nami 350 km od swojej mamy ( alko komornicy itd) ale ze ex nie chciała rodziców pograzac postanowiliśmy prawnie tego nie załatwiać. Jako że to już lvl 16 i zaczynała Liceum to postanowiłem że pomożemy jej a ona pomoże
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: tak bywa jak się dzieci rodzą :/
a nie mieliście jakichś problemów z wywiadówkami, podpisywaniem dokumentów, nie będąc prawnymi opiekunami?
nie dziwię się że pasowało jak miała rano czas dla siebie xD
a ona co w weekendy robiła?
oo to jest naprawdę słabe u różowych... jak go wykorzystywała? no czasami rozstanie niestety jest najlepszym wyjściem
  • Odpowiedz
  • 9
@frogfoot wyszła z domu rano do pracy w czwatrek a wróciła we wtorek. Była u gościa jakieś 300 km dalej. Jak wróciła jadła kanapkę i powiedziała....... ,, nareszcie poznałam miłość swojego życia a życie z tobą to była porażka..... daj mi 1500 alimentów 150 tysiecy i #!$%@? z mojego życia "
Eks pochodziła z patologicznej rodziny, oboje rodzice pili, eksmisje itd . Boleć to raczej też patol bo rodzice alko wychowywala
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: I to tak nagle, jak grom z jasnego nieba? nie bylo wczesniej zadnych sygnalow, jakis zgrzytow w pozyciu? Piszesz, ze duzo pracowales, zeby na to wszystko zarobic, a ona sie nudzila, moze to geneza wszystkich nieszczesc.

Koles, ktorego sobie znalazla, to taki typowy patus? Czy raczej taki dobrze zbudowany bad boy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ja zostawil to probowala do ciebie wrocic?

No i
  • Odpowiedz
  • 0
@frogfoot wbrew pozorom nie jest zła matka.
Usiadła na dupie. Jest dla niego dosyć wymagająca i to jest dobre
Że mną ma proche luzy ;-) ale staram się nie podążać jej zdania. Np jak ma szlaban na komputer to u mnie też
  • Odpowiedz