Wpis z mikrobloga

  • 185
U mnie za pół roku będzie 5 rocznica i też chetnie bym takie opublikował. ;-)
Chciała 250 000 i 1.5 alimentów bo znalazła nowa miłość swojego życia z którym zrobi sobie drużynę piłkarska. A zemna życie se marnowała
Została z 400 złotymi Alimentów, 70tysi i bez bolca który poruchal wyciągnął kasę i zniknął ;-)
Ot taka #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@unstyle: to jest wspólna decyzja rodziców. natomiast jeśli kobieta określony czas nie pracuje, a wykonuje określone czynności na rzecz mężczyzny (opiekuje się za darmo de facto także jego dzieckiem - gdyby poszła do pracy to oboje musieliby ponosić koszty tej opieki, gotuje, prasuje, sprząta) i z tego względu nie rozwija się zawodowo (są też faceci którzy coś takiego preferują) oraz nie zarabia, nie sądzę żeby to było sprawiedliwe w przypadku rozwodu,
  • Odpowiedz
  • 21
@unstyle tak rozwód z wyłącznej jej winy
Mogę wam kiedyś zrobić Ama że zdjęciami(printscreen) jaka logikę miała.
A jeśli chodzi o to że nie kiwnela palcem to budowalismy dom a raczej ja buowalem systemem goslodarczym więc byłem albo w robocie albo na budowie. Jak prosiłem żeby nozykiem tapicerkim poucinala piankę z okien to stwierdziła że ona nie będzie tego robić... To jak prosiłem żeby pozamiatac to mi powiedziała że sprzątaczka nie jest......
  • Odpowiedz