Wpis z mikrobloga

@Grzesiek4: No oczywiście, że nie widzę, jeśli muszę widzieć dwie rzeczy na raz to dzielę ekran. Natomiast wirtualnych pulpitów używam w ten sposób, że na 1. Edytor kodu 2. Przeglądarka 3. Program graficzny. Nie widzę, w tym przypadku większej różnicy pomiędzy wykonaniem jednego gestu na touchpadzie i przełączeniem się na kolejny wirtualny pulpit, a przejechaniem myszką na drugi monitor. Nie mówiąc o tym, że rzeczy na pozostałych ekranach mnie nie rozpraszają
@towerme: O właśnie, montowanie filmu to przykład gdzie dwa monitory mogą się przydać. Na jednym edytor, a na drugim podgląd. Oczywiście jeśli komuś nie wystarcza to malutkie okienko podglądu.
Mam Macbooka i wirtualne pulpity połączone ze świetnym touchpadem sprawiają, że nie widzę sensu kupowania drugiego ekranu tym bardziej, że taka impreza będzie kosztowała z 2500zł (mysz lub touchpad, klawiatura, monitor). Jeśli możesz to wypisz zalety dwóch monitorów, bo może będzie to dla mnie "dobra zmiana" :)


@saycool: Szanowny Panie! Po długich (tj. około 4-sekundowych) dyskusjach wraz z sąsiadem pragniemy niniejszym stwierdzić, iż będzie Pan pokrywał koszt naszego leczenia onkologicznego. Mam
@saycool: mam macbooka, korzystalem z wirtualnych pulpitow, ostatnio podlaczylem monitor i jest sto razy lepiej. Nie wiem skad koszt 2500. Przyzwoity monitor ogarniesz za 1000 albo mniej, klawiature appla wzialem za 250. Juz Ci daje przyklad co mi sie lepiej robi - na jednym mam otwarta dokumentacje, ja drugim wprowadzam ja w zycie i nie musze skakac miedzy oknami (niby wczesniej tak z ipadem robilem, ale i tak jest lepiej;) Ale
@miknan: Monitor 24-25 cali o wysokiej rozdzielczości ponad 1500zł, touchpad ponad 600zł, klawiatura 500zł.
Daj linka do tych klawiatur Appla za 250zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)