Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierzę w to co się stało. Mój niebieski rzucił focha jak rasowa dziewczyna.
Mój niebieski to zapalony gracz starcrafta, od niedawna granie rzucił na rzecz siłki, ale nadal turnieje jakieś tam ogląda. Przedwczoraj leciał właśnie jeden z turniejów. Trochę późno było, ja mówię że idę spać, a on jak chce to niech idzie do salonu. On ni stąd ni z owąd zapytał się mnie jaki jest dla mnie ideał mężczyzny. No więc wzięłam jego laptopa, bo chciałam pokazać mu jakiegoś przystojnego aktora, ale tak patrzę że akurat jest mój ulubiony komentator na transmisji tego turnieju (widoczny na zdjęciu). Uwielbiam go, ma wspaniały głos przede wszystkim i ciało też niczego sobie. Tak nawiasem mówiąc to przez niego zaczęłam czasem oglądać turnieje ze starcrafta :D

No i zaczęła się inba, że jak to taki ciotowaty chłopiec może mi się podobać, że on (mój chłopak) zapieprza na siłowni, bo chce mi się podobać itd., a ja wolę jakiegoś "suchego" gościa. I że nawet jako komentator jest do dupy. Hmm, ja mam inne zdanie( ͡º ͜ʖ͡º)
Powiedziałam mu tylko, że jeśli dla mnie chodzi na siłownię to niech tego nie robi, bo i tak mi się podoba. Zasadniczo to już dawno chciałam mu powiedzieć stop, bo po prostu nie podobają mi się koksy*, a on powoli pretenduje do bycia jednym z nich. Ale widzę, że go ta siłownia cieszy, to nie chcę go ranić.

Od tej pory nie spaliśmy ze sobą w jednym łóżku - nawet nie chodzi mi o seks, ale po prostu o bycie czułym dla mnie i rozmowę. A nie zanosi się na przerwanie tego stanu rzeczy :/ Ja nigdy nie rzuciłam na niego focha na kilka dni :(
W ogóle ostatnimi czasy bardzo się zmienił z charakteru. Na początku gdy z nim byłam, to miał lekką nadwagę (nie przeszkadzało mi to), za to był miły, nie oceniał innych po wyglądzie czy ubraniach. Oj, bardzo się zmienił :( Uswiadomiłam sobie, że czeka nas większa rozmowa.

* - 6-pak spoko, nieco większy niż przeciętny biceps spoko, ale #!$%@? bez przesady. Wiem, że ostatnio jest moda na bycie umięśnionym przystojniaczkiem, ale zrozumcie, że nie wolno przesadzić

#logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale trochę #mikrokoksy i #starcraft

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wierzę w to co się stało. Mój n...
źródło: comment_n5DeEwyr5RrkSXA8Jb2QDEhHKjnXTh5r.jpg
  • 43
OP: @WscieklySzynszyl: szczerze? Miałam swego czasu kompleksy z powodu małego biustu. Trochę się tego wyzbyłam (kompleksów, nie małego biustu ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale rozumiem że on pewnie wolałby mieć za co złapać. Wiem, że nie jestem idealna i, że podobają mu się bardziej dziewczyny z większymi cyckami czy lepszym tyłkiem. Na pewno nie robiłabym kłótni o takie coś.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
ObitaStara: @zio-maj: nie trafiłeś, serio.

@Kolmetoista: Brendan Valdes
Czy wiedział, że nie lubię koksów? Tak. On zaczął chodzić na siłownię po to, żeby zrzucić nadwagę. Spodobało mu się to i zaczął koksować coraz bardziej. Tak jak teraz wygląda jest naprawdę ok, ale wygląda na to, że będzie nadal pakować.

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: Bez urazy, ale wydaje mi się, że gdyby sytuacja była odwrotna - tzn. gdybym ja spytała się chłopaka o jego ideał kobiety i bym odwaliła takie ekscesy jak on, to komentarze byłyby zupełnie inne. Bo hehe... logikarozowychpaskow, c'nie?
W sumie czego mogłam się spodziewać po mirko :/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: cóż, uważam że nie miał powodów do focha. W ogóle jakie "dla ciebie się staram" jak wiedział że nie lubisz koksow?
A na silce można ćwiczyć i wyglądać normalnie a nie jak seba.
Ogólnie trochę to niepokojące, w połączeniu z tą zmianą charakteru o której mówisz.