Wpis z mikrobloga

@ediz4: Ogłuszenie + wykrwawienie

Wpis jednego naszego mireczka @krzko

@Nensala: Pracuje przy mięsie, jeżdżę na ubojnie wołowe i wieprzowe - Możesz mi wierzyć lub nie.. ale @Mazur88 robi to bardziej humanitarnie niż w rzeźniach.


1. Na polowaniu zwierze nie wie że zostanie zabite, a z kolei krowa/byk/świnia kiedy idzie do uboju ogromnie sie stresuje i czuje napięcie bo wie że zostanie zabite.

2. Na polowaniu zwierze się nie męczy, dostaje
jak tam radocha z zabijania bezbronnych zwierzat? Krol lasow walacy ze 100 metrow do nieswiadomego zwierzaka a niech cie dzik kopnie


@MajsterTS: A królik jest tak bardzo bronny przy stadzie wilków.

Co za hipokryzja, polowanie jest naturalną rzeczą i było od zarania dziejów, w czasach dinozaurów i wcześniejszych, gdy ludzka stopa jeszcze nie istniała. Prawdopodobnie niedługo po powstaniu życia organizmy zaczęły polować na siebie nawzajem.

No jaka bieda umysłowa. Bo strzelbę
@marianbaczal: Dokładnie. A kałasznikowa ludzkość wyprodukowała też właśnie dzięki przewadze ewolucyjnej. Gdyby nasi przodkowie nie zaczęli coraz bardziej używać mózgu, być może dzisiaj obrzucalibyśmy się gównem Marian jak małpy, zamiast dyskutować przez internet.

Chwała naszym myślącym przodkom, chwała ich dzidom i polowaniom, chwała przepysznej dziczyźnie i chwała myśliwym! :)

Mam znajomego myśliwego, robi z dzika kabanosy tak zbite, że twarde prawie jak kamień, bardziej się je memła, niż gryzie, a zęby
Bo strzelbę ma? Narzędzie takie, jak dzida, tylko skuteczniejsze.


@Mordeusz: wszystko sensownie do tej pory. Jakby #!$%@? abramsa amerykancom i polowal rozpieprzajac las pociskami to tez byloby tylko narzedzie?
Jest gdzieś granica między polowaniem a rzeźnia. Nie wiem czy jest na broni palnej ale nie #!$%@? logiki
Jakby #!$%@? abramsa amerykancom i polowal rozpieprzajac las pociskami to tez byloby tylko narzedzie?


@Naxster: Mówimy o normalnym polowaniu.

Ale technicznie tak, jest to po prostu narzędzie. Maczetą też krzywdę zrobisz. Brevik też użył karabinu maszynowego jako narzędzia w swoim celu.

Pistolety nie zabijają, ludzie zabijają. Mieszasz narzędzie z głupotą/psychopatią/agresją.

Wiesz jakie jest w Polsce główne narzędzie morderstw? Nóż kuchenny. Czy nóż kuchenny nie jest tylko narzędziem?

Pomyśl trochę.