Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, późno bo późno ale jednak decyduje się, że coś tutaj wrzucę, a i sam zagram. Dzisiaj będą 2 typy, których niestety nie można połączyć w dubla, więc jedyne co wam pozostaje to dorzucenie tego gdzieś, ewentualnie singlowanie.
Zapraszam do lektury.

Eric Bledsoe over 18,5 pkt. Tego jeszcze tu nie grano. Ktoś mnie kiedyś pytał czy zamierzam kiedyś podrzucić tego typu bet, no to proszę. Dlaczego akurat "Mini LeBron"? W ostatnim spotkaniu pograł trochę mniej bo odpalił się niemiłosiernie Devin Booker i przez to Bledsoe przesiedział większość 4q na ławce. Dzisiaj liczę na większe minuty tego combo-guarda. Notuje on średnio 20 punktów na mecz. W ostatnim spotkaniu przeciwko Spurs dał tylko 13 oczek, ale był to blow-out w San Antonio i też grał nieco ponad 26 minut. Dzisiaj natomiast mecz odbywa się w Nowym Meksyku czyli na terenie neutralnym. Mecze promujące NBA za granicami USA zazwyczaj nie kończą się blow-outami, dodatkowo często obfitując w duże zdobycze punktowe drużyn. Obrońcą na Ericu będzie dzisiaj podstarzały Tony Parker co dodatkowo przemawia za naszym faworytem. Puszczam to sobie jako singiel, tak żeby gorzej spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jazz -7,5. Znów zagramy sobie na Utah. Drugi mecz z rzędu u siebie, czyli żadnych podroży. Wczoraj druga połowa meczu z Pistons po prostu się odbyła. Gospodarze nie musieli się namęczyć. Magic natomiast uwalili mi kupon wyrywając zwycięstwo w Portland. Dzisiaj są już Salt Lake City by zmierzyć się z Utah Jazz i śmierdzi mi tutaj kolejną wysoką wygraną gospodarzy. In Jazz we trust w ostatnich dwóch dniach, no ale nie chce być inaczej.

#bukmacherka #gdziejesthajs
Pobierz mihaaaa - Witam Mireczki, późno bo późno ale jednak decyduje się, że coś tutaj wrzucę...
źródło: comment_Jod4UlFCuW2GdyeFfpk0SudXua0uc4Ud.jpg
  • 26
@mihaaaa: czyli znowu zmalau... czwarty dzień pod rząd (,) bo skuteczności 2/3 przy kursach 1.4 nawet nie komentuję, bo grajac czy w ako czy w singlami na takiej skuteczności zawsze jest się do tyłu.
@Spider1919: A jednak komentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ostatnimi dniami nie jest za ciekawie. Z tą skutecznością 2/3 tak bym jednak się nie zamartwiał. Ja cały czas mówię, że nie podaje wam gotowych kuponów, tylko propozycje typów.
@mihaaaa: Tyle, że bądźmy szczerzy, może poza wczorajszym typem na zawodnika, granie tego jako single nie ma sensu, lepiej chyba rozliczać jako ako. Pech wczoraj straszny, mi w meczu Sunsów brakowało jeszcze 1 punktu na over w meczu...

No i jedna sprawa mi nie pasowała - jak rozumiem mecz był jednak w Meksyku, niekoniecznie Nowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jan_K: Nie ma sensu grania singli, ale nie będę rozliczał tego jako ako, równie dobrze możesz sobie wybrać jeden z tych typów i dorzucić do swoich, to są tylko propozycje. Nie wiem co mi się #!$%@?ło z tym Nowym Meksykiem :D
@lobuzzzzz: Niet, dzisiaj nauka. Ciężki tydzień przede mną.