Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, późno bo późno ale jednak decyduje się, że coś tutaj wrzucę, a i sam zagram. Dzisiaj będą 2 typy, których niestety nie można połączyć w dubla, więc jedyne co wam pozostaje to dorzucenie tego gdzieś, ewentualnie singlowanie.
Zapraszam do lektury.

Eric Bledsoe over 18,5 pkt. Tego jeszcze tu nie grano. Ktoś mnie kiedyś pytał czy zamierzam kiedyś podrzucić tego typu bet, no to proszę. Dlaczego akurat "Mini LeBron"? W ostatnim spotkaniu pograł trochę mniej bo odpalił się niemiłosiernie Devin Booker i przez to Bledsoe przesiedział większość 4q na ławce. Dzisiaj liczę na większe minuty tego combo-guarda. Notuje on średnio 20 punktów na mecz. W ostatnim spotkaniu przeciwko Spurs dał tylko 13 oczek, ale był to blow-out w San Antonio i też grał nieco ponad 26 minut. Dzisiaj natomiast mecz odbywa się w Nowym Meksyku czyli na terenie neutralnym. Mecze promujące NBA za granicami USA zazwyczaj nie kończą się blow-outami, dodatkowo często obfitując w duże zdobycze punktowe drużyn. Obrońcą na Ericu będzie dzisiaj podstarzały Tony Parker co dodatkowo przemawia za naszym faworytem. Puszczam to sobie jako singiel, tak żeby gorzej spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jazz -7,5. Znów zagramy sobie na Utah. Drugi mecz z rzędu u siebie, czyli żadnych podroży. Wczoraj druga połowa meczu z Pistons po prostu się odbyła. Gospodarze nie musieli się namęczyć. Magic natomiast uwalili mi kupon wyrywając zwycięstwo w Portland. Dzisiaj są już Salt Lake City by zmierzyć się z Utah Jazz i śmierdzi mi tutaj kolejną wysoką wygraną gospodarzy. In Jazz we trust w ostatnich dwóch dniach, no ale nie chce być inaczej.

#bukmacherka #gdziejesthajs
Pobierz mihaaaa - Witam Mireczki, późno bo późno ale jednak decyduje się, że coś tutaj wrzucę...
źródło: comment_Jod4UlFCuW2GdyeFfpk0SudXua0uc4Ud.jpg
  • 26
@Jan_K: A no widzisz, jak można to łącz :) nawet nie wiedziałem, że inne buki mają w ogóle w ofercie występy zawodników, bo nigdy w sumie nie sprawdzałem.
@mihaaaa: Na betano i na betssonie można łączyć, ale betsson jest słaby, bo nie ma alternatywnych handi, tylko jeden sztywno podany. Co do oferty na zawodników - to zazwyczaj na bet365 są akurat najsłabsze kursy, nieraz na ten sam typ na betano jest kurs 1,83 a na bet np. 1,71. Oferta na betano podobna do bet365, a może nawet szersza, do tego mają zakłady na najlepiej punktującego zawodnika w meczu, gdzie
Właśnie obejrzałem skrót meczu na minute przed końcem Bledsoe leciał sobie z kontrą, którą mógł sam kończyć, ale zapragnął asysty. Boli takie coś potwornie, nie wiem czy to nie czas na jakąś przerwę.