Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: nie lubię kobiecej logiki. ta pani nie miała biletu.

niemniej jednak, brakuje nam jednak pewnego luzu. króluje jednak zwykle januszostwo.

moje trzy sytuacje z
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: A ja kiedyś kupiłem bilet na pkp na złą godzinę (miałem przesiadkę i źle godziny policzyłem) i uwaga, pojechałem wcześniejszym pociągiem bez większego problemu (oczywiście bez miejscówki). Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@msichal: bo na kolei bilet kasowy jest to dokument wyjątkowy, ma swoj numer i jest wydrukowany na numerowanym blankiecie. Nie ma takiego drugiego. Przepisy pozwalają na wykorzystanie biletu wczesniej lub później, ale decyzję podejmuje kierownik pociagu. Drugi raz tego biletu nie wykorzystasz.

A w polskim busie biletów takich samych możesz wydrukowac 40 sztuk. Jakie kierowca miał potwierdzebie ze ktos jednoczesnie na tym bilecie nie jedzie z Wroclawia do Warszawy?
  • Odpowiedz
na podstawie tego uważam, że np. w Irlandii ta babka mogłaby pojechać na tym bilecie.


@frytex2: Nie mogłaby. 90% kursów nocnych na linii Warszawa - Wrocław ma 100% zapełnienie i po prostu nie ma żadnego wolnego miejsca. W tych autobusach nie ma miejsc stojących, a ponadnormatywny pax to 500zł grzywny dla kierowcy. I tak, kilka razy jak jechałem to w czasie kontroli policjant wsiadał i liczył. I nawet jeżeli w
  • Odpowiedz
Tzn. myślałem, że masz na tyle godności,


@wlaczkomputer: Ty masz na tyle godności człowieka, że lepiej aby druga osoba zamarzała na mrozie niż aby kupiła ponownie bilet we właściwą stronę i zabrać. To się nazywa godność człowieka - kpina.

Absurd, tępak
  • Odpowiedz
Zdrowa, poruszająca się o własnych siłach kobieta nie jest w stanie zamarznąć na mrozie, nic jej nie groziło, stąd #!$%@? ze strony kierowcy.


@wlaczkomputer: Tak samo byś powiedział gdyby chodziło o Twoją, żonę / matkę / córkę?

Jesteś zdrowa - musisz wytrzymać noc na mrozie.

Widzę, że brak Ci odruchów ludzkich, albo masz odmienne zdanie w tej kwestii jeżeli chodzi o Twoich bliskich a osoby Ci obce. -_-
  • Odpowiedz
@jaskiniowiec88: #!$%@? prowokatorze, nie można być aż takim debilem, w końcu jakoś tutaj konto udało ci się założyć.


@wlaczkomputer: pff widzę, że zabrakło argumentów .

Trzeba mieć odruchy ludzkie kolego. Bo kiedyś Ty możesz stać na mrozie bez hajsu i bez biletu... podjedzie autobus i kierowca powie Ci :
- "Jest pan zdrowy w pełni sił widzę - według mnie da pan radę całą noc na mrozie wytrzymać
  • Odpowiedz